Można zaryzykować stwierdzenie, że „BoJack Horseman” to serial-fenomen. Najlepsza animacja oryginalna Netfliksa i jeden z najwybitniejszych seriali ostatnich lat. Są spore szanse na to, że podobnymi słowami będzie można określić „Tuca & Bertie”, za którym stoją ci sami twórcy.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Na Netfliksa zmierza kolejna animacja dla dorosłych, składająca się z 10 odcinków. To opowieść o przyjaźni pomiędzy dwiema 30-letnimi ptasimi kobietami mieszkającymi w tym samym apartamentowcu. Tuca (Tiffany Haddish) to zadziorna i lekkomyślna tukanica, a Bertie (Ali Wong) – niespokojna i chodząca z głową w chmurach przedstawicielka gatunku ptaków śpiewających.

Pierwsza z wymienionych aktorek występowała w takich filmach, jak „Laski na gigancie” czy „Poznaj moich Spartan”, drugą zaś możemy pamiętać m.in. z „Black Box” i „Savages: Ponad bezprawiem”. Zapowiedziano już, że w „Tuca & Bertie” swoje gościnne występy zaliczą: Nicole Byer, Richard E. Grant, John Early, Reggie Watts, Tig Notaro, Amber Ruffin, Jermaine Fowler, Tessa Thompson oraz Steven Yeun z „The Walking Dead”.

„Tuca & Bertie” – zapowiedź serialu:

Za serial odpowiada Lisa Hanawalt, której zawdzięczamy właśnie „BoJacka Horsemana”. Producentami są osoby, które pracowały właśnie przy animacji o upadłym aktorze z głową konia, czyli Raphael Bob-Waksberg, Noel Bright, Steven A. Cohen. Serial wyprodukowała Tornate Company. Za animację odpowiada studio ShadowMachine.

„Tuca & Bertie” wyląduje w serwisie Netflix 3 maja 2019 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...