Milion po raz trzeci. Katarzyna Kant-Wysocka zdobyła główną nagrodę programu „Milionerzy”

News/TV 14.03.2019
Milion po raz trzeci. Katarzyna Kant-Wysocka zdobyła główną nagrodę programu „Milionerzy”

Milion po raz trzeci. Katarzyna Kant-Wysocka zdobyła główną nagrodę programu „Milionerzy”

Kolejny milion w programie „Milionerzy”. W emitowanym dziś (14.03.2019) odcinku Katarzyna Kant-Wysocka odpowiedziała poprawnie na ostatnie pytanie Huberta Urbańskiego.

Mieszkająca w Gdańsku Katarzyna Kant-Wysocka, specjalistka ds. marketingu, zdobyła główną nagrodę w polskiej edycji programu „Milionerzy” jako trzecia.

Ostatnie, dwunaste pytanie zadane przez prowadzącego Huberta Urbańskiego brzmiało: „Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest…”.

Poprawna odpowiedź to wariant C – „śmierć Jezusa na krzyżu”. Pozostałe odpowiedzi to: wniebowzięcie matki Bożej, zmartwychwstanie Jezusa i zesłanie Ducha Świętego.

Polska edycja programu „Milionerzy” nadawana jest przez TVN z przerwami od 3 września 1999 roku.

Od samego początku prowadzącym teleturniej jest Hubert Urbański. Program powstał na brytyjskim formacie „Who Wants to Be a Millionaire?”

Do tej pory główna wygrana w rodzimej edycji trafiła do dwóch osób. Pierwszą z nich był Krzysztof Wójcik, który brał udział w programie w 2010 roku. Pytanie za milion brzmiało wtedy: „Z gry na jakim instrumencie słynie Czesław Mozil?”. Druga milionerka to Maria Romanek, zwyciężczyni odcinka emitowanego w zeszłym roku. Jej dwunaste pytanie brzmiało: „Ile to jest 1111 razy 1111, jeśli 1 razy 1 to 1, a 11 razy 11 to 121?”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (10)

31 odpowiedzi na “Milion po raz trzeci. Katarzyna Kant-Wysocka zdobyła główną nagrodę programu „Milionerzy””

  1. Nie oglądałem całości, ale to pytanie za milion to z cyklu “która odpowiedź nie pasuje do pozostałych”. Nawet pięciolatek-ateista by odpowiedział.

  2. Ten program to patologiczny żart. Tak skrojony żeby nikt nie wygrał, co potwierdza historia nielicznych zwycięzców.

    Gdyby szpital miał taką skuteczność jak ten program, to dawno byłby zlikwidowany.

  3. Gratulacja dla Pani oczywiscie, bo to niełatwe, tym bardziej przed kamerami. Ale szczerze mówiąc, nic nie wygra osoby starszej Pani która poprzednia zgarnęła milion!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...