Riverdale otrzyma spin-off. Jego gwiazdą została aktorka znana ze „Słodkich kłamstewek”

News/Seriale 12.03.2019
Riverdale otrzyma spin-off. Jego gwiazdą została aktorka znana ze „Słodkich kłamstewek”

Riverdale otrzyma spin-off. Jego gwiazdą została aktorka znana ze „Słodkich kłamstewek”

Zapoczątkowany w 2017 roku serial otrzyma spin-off. Będzie on nosić tytuł „Katy Keene”. Stacja CW zamówiła już odcinek pilotażowy i wybrała gwiazdę nowej serii.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Jak donosi The Hollywood Reporter będzie nią Lucy Hale znana przede wszystkim ze „Słodkich kłamstewek”. Aktorka ma już na koncie rolę w innym serialu CW, mianowicie w „Life Sentence”. Produkcja debiutowała w zeszłym roku i skasowano ją po zaledwie jednym sezonie. Jednak nic straconego dla pochodzącej z Memphis aktorki, narodziła się dla niej nowa szansa.

Lucy Hale zagra postać aspirującą do bycia modelką, aktorką i piosenkarką. Opisuje się ją jako odważną i wielkoduszną.

Kiedy akurat nie pracuje jako osobista stylistka w luksusowym domu towarowym, zajmuje się doradzaniem swoim przyjaciołom w kwestiach miłosnych. Resztę bohaterów mają stanowić ambitni młodzi ludzie, którzy próbują podbić Broadway, wybiegi i listy przebojów. Słowem, będą gonić swoje marzenia na ulicach Nowego Jorku z dala od sennych zakamarków Riverdale.

To jednak nie koniec obsadowej listy, bo znalazły się na niej również osoby znane z serialu-matki. Na ekranie pojawi się Ashleigh Murray, czyli Josie McCoy, członkini zespołu Josie and The Pussycats, która także będzie próbowała znaleźć swoją przestrzeń na rozwinięcie artystycznych skrzydeł. Jednocześnie potwierdzono, że aktorka opuści obsadę „Riverdale”. Oprócz niej w produkcji zagrają również: Jonny Beauchamp, Julia Chan, Lucien Leon Laviscount i Camille Hyde.

Jednym z producentów wykonawczych serii ma być twórca oryginalnego „Riverdale”, czyli Roberto Aguirre-Sacasa.

On również, podobnie jak Michael Grassi, napisze scenariusz odcinka pilotażowego. Zostanie on wyreżyserowany przez Maggie Kiley mającą na koncie epizody takich produkcji, jak „Królowe krzyku”, „American Horror Story: Kult” czy „Chilling Adventures of Sabrina”. Akcja serialu ma być osadzona już po wydarzeniach znanych z pierwotnego serialu.

„Riverdale” możecie oglądać w serwisie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...