Wyciekły zdjęcia z planu „Wiedźmina”, a na nich Anya Chalotra jako Yennefer

News/Seriale 08.03.2019
Wyciekły zdjęcia z planu „Wiedźmina”, a na nich Anya Chalotra jako Yennefer

Wyciekły zdjęcia z planu „Wiedźmina”, a na nich Anya Chalotra jako Yennefer

Wygląda na to, że plan „Wiedźmina” nie jest tak pilnie strzeżony jak te, na których realizowane były „Gra o tron” czy „Gwiezdne wojny”. W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu nadchodzącej produkcji Netfliksa. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Profile Lauren S. Hissrich w mediach społecznościowych to istna skarbnica dla wszystkich, którzy czekają na serialowego „Wiedźmina”. Showrunnerka relacjonuje tam swoje kolejne dni pracy przy produkcji, która ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Publikowane przez nią zdjęcia często dają jakieś tropy, ale nigdy nie odkrywają w pełni kart.

Niestety (a może właśnie stety) do sieci przedostają się też nieautoryzowane przez nikogo materiały. O ile wierzyć w ich autentyczność, a z tym różnie bywa, to niekiedy są one w stanie powiedzieć całkiem sporo. Były już zdjęcia, które mogą przedstawiać przyjęcie w Cintrze, a ostatnio zobaczyliśmy kilkadziesiąt innych fotografii, które niewykluczone, że pochodzą z serialu Netfliksa.

Teraz wyciekło zdjęcie z Anyą Chalotrą, która wciela się w Yennefer.

Plan produkcji wylądował m.in. na Wyspach Kanaryjskich, co zresztą obrazuje wpis Lauren S. Hissrich:

https://twitter.com/LHissrich/status/1103401468202287104

Samo zdjęcie wiele nie mówi, aczkolwiek zdradza to, jakich lokalizacji możemy spodziewać się na ekranie. Ciekawsze są jednak inne fotografie, które także wykonano na Wyspach. Widzimy na nich ekipę i jedną z głównych aktorek, czyli wspomnianą Chalotrę. Scena jest realizowana na wzniesieniu w skalnym otoczeniu.

Pod TYM linkiem znajduje się jeszcze kilka dodatkowych zdjęć. Jak wyciekły do sieci? Powód wydaje się prozaiczny. Wyspy Kanaryjskie to bardzo turystyczne miejsce. Jeden z wycieczkowiczów po prostu objął obiektywem miejsce, w którym powstaje serial. Skąd przekonanie o tym? Na jednym ze zdjęć widać po prostu pozujących w okolicy turystów.

Czym na ekranie staną się Wyspy Kanaryjskie?

Lokalizacja na Oceanie Atlantyckim może zagrać południe Nilfgaardu albo Toussaint. Choć nie można również wykluczyć takich miejsc jak Skellige albo Kaer Morhen. Górskie krajobrazy mogą też sugerować, że to właśnie tam będzie działa się historia o Villentretenmerthu.

„Wiedźmin” ma mieć premierę jeszcze w tym roku. 1. sezon liczyć będzie 8 odcinków.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (12)

46 odpowiedzi na “Wyciekły zdjęcia z planu „Wiedźmina”, a na nich Anya Chalotra jako Yennefer”

    • Lepiej żeby dobrze zagrała niż wyglądała tak jak w wyobrażeniach niektórych osób. A te cosplayerki (upodabniające się do Yennefer z gier CDP) zwykle nie mają pojęcia o aktorstwie.

  1. No tak średnio bym powiedział. Ale domyślam się, że Sapkowski już się postara by żaden aktor nie przypominał wizerunkiem postaci z gry.

  2. Jak narazie nie mam obaw, że to przebije nasz rodzimy serial o perypetiach Geralta. Netflixowy Wiedźmin powinien nosić tytuł “Witcher: Revenge of the Potato People.” Jako wieloletni fan… Smutłem.

  3. Jak narazie nie mam obaw, że to przebije nasz rodzimy serial o perypetiach Geralta. Netflixowy Wiedźmin powinien nosić tytuł “Witcher: Revenge of the Potato People.” Jako wieloletni fan… Smutłem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...