Otchłańcy zaatakują kina przed drugim „Aquamanem”. Znamy nowe szczegóły o „The Trench”

News/Film 06.03.2019
Otchłańcy zaatakują kina przed drugim „Aquamanem”. Znamy nowe szczegóły o „The Trench”

Otchłańcy zaatakują kina przed drugim „Aquamanem”. Znamy nowe szczegóły o „The Trench”

Wprawdzie „Aquaman” powróci ze swoją drugą częścią dopiero za ponad trzy lata, ale wygląda na to, że do samego podwodnego świata zajrzymy dużo wcześniej. Producent pierwszej części przygód Arthura Curry’ego ujawnił więcej szczegółów dotyczących „The Trench”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Niedawno wytwórnia Warner Bros. wyznaczyła datę premiery drugiej części „Aquamana”. Zapewne ku niemałemu zawodowi fanów, do przygód Arthura Curry’ego będzie nam dane powrócić dopiero 16 grudnia 2022 roku. Jednak producent obrazu, Peter Safran, ma dla wielbicieli najlepiej zarabiającego filmu DC swego rodzaju nagrodę pocieszenia. Przed drugą częścią opowieści o podwodnym królu, będziemy mogli oglądać w kinach film „The Trench”. Produkcja ma być spin-offem do przedstawionego w ubiegłym roku świata podwodnych królestw i skupi się na Otchłańcach.

Akcja „The Trench” będzie się toczyć po wydarzeniach znanych z „Aquamana”.

Jednak jeśli liczycie na powrót Arthura i Mery, to niestety się przeliczycie. Produkcja ma się skupiać wokół postaci wspomnianych Otchłańców, czyli zdeformowanej, podwodnej rasy, która w „Aquamanie” stanowiła poważne zagrożenie dla powodzenia misji głównych bohaterów. W dodatku zbliżająca się produkcja ma przyjąć nietypowy dla filmów osadzonych w superbohaterskich uniwersach kształt. Twórcy zapewniają bowiem, że opowieść o Otchłańcach będzie horrorem.

W najnowszym wywiadzie z The Hollywood Reporter, Peter Safran ujawnił powód, dla którego zdecydował się podjąć temat upiornej rasy:

Od zawsze podobał nam się pomysł filmu ‘The Trench”. Jednak decydującym czynnikiem była reakcja widzów na [„Aquamana”] samego w sobie oraz to, w jaki sposób reagowali na scenę z udziałem Arthura i Mery ściganych przez Otchłańców w głąb oceanu. Wiedzieliśmy wtedy, że mamy w zanadrzu coś zupełnie wyjątkowego i zdawaliśmy sobie sprawę, że musimy zrobić o tym film.

Producent nie ukrywał też faktu, że w jego myślach pozostają także inne możliwe rozszerzenia podwodnego świata przedstawionego w „Aquamanie”.

Na tę chwilę „The Trench” nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Jednak według słów Safrana, możemy się spodziewać tej produkcji przed grudniem 2022 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...