Foals, Dido, PRO8L3M i wielu innych. Sprawdźcie najciekawsze premiery muzyczne marca

Top/Muzyka 01.03.2019
Foals, Dido, PRO8L3M i wielu innych. Sprawdźcie najciekawsze premiery muzyczne marca

Foals, Dido, PRO8L3M i wielu innych. Sprawdźcie najciekawsze premiery muzyczne marca

Ważne debiuty (Billie Ellish) i kontynuacje (Foals, Hozier) oraz powrót z muzycznych zaświatów (Dido). Muzyka na marzec, której nie możecie przegapić.

Muzyka na marzec – premiery płytowe, których nie możesz przegapić:

Vok – In The Dark

Islandzkie trio znalazło w Polsce całkiem spore grono fanów. Niedawno grali u nas koncerty. Dziś dzielą się swoim drugim albumem długogrającym.

Premiera: 1.03.2019

Pro8l3m – Widmo

Pesymistyczne wizje współczesnej cywilizacji i kilka innych ponurych tematów – to niektóre z wątków poruszanych na drugim albumie studyjnym warszawskiego PRO8L3Mu. Więcej na temat „Widma” przeczytacie w recenzji.

Premiera: 1.03.2019

Hozier – Wasteland, Baby!

Album „Wasteland, Baby!”, pod płaszczykiem nośnych melodii i przebojowych kawałków, niesie ważne przesłania, dotyczące problemów społecznych i politycznych. Hozier pokazuje tym samym, że nie jest tylko gościem od jednego przeboju.

Premiera: 1.03.2019

Foals – Everything Not Saved Will Be Lost – Part 1

W czasach, gdy to nie rockowe zespoły wypełniają największe miejscówki koncertowe, oni nadal trzymają się swojego patentu na granie. 5. album Brytyjczyków pokazuje ich konsekwencję.

Premiera: 8.03.2019

Fisz Emade Tworzywo – Radar

Bracia Waglewscy mają tym razem sięgnąć mocno do klimatów rodem z lat 80. Jeśli tak będzie, ich trasa koncertowa, która rozpocznie się 14 marca, zapowiada się doskonale.

Premiera: 8.03.2019

Dido – Still on My Mind

Ku zaskoczeniu wielu Dido zaprezentuje swój pierwszy od 2013 roku album długogrający. Możemy spodziewać się melancholii i melodii, które przynajmniej na jakiś czas zostaną nam w uszach.

Premiera: 8.03.2019

Daria Zawiałow – Helsinki

„Helsinki” to drugi album długogrający Darii Zawiałow. Jeśli jesteście szczególnie wrażliwi na krzywdę dziejącą się małym czworonogom – nie oglądajcie klipu do singla Szarówka.

Premiera: 8.03.2019

Clock Machine – Prognozy

„Prognozy” to już 3. album studyjny polskiej formacji. Rzecz ma opowiadać o „słodkich sukcesach i gorzkich porażkach”. Wśród gości na płycie pojawi się m.in. Ten Typ Mes.

Premiera: 15.03.2019

Karen O & Danger Mouse – Lux Prima

Wyjątkowy duet liderki zespołu Yeah Yeah Yeahs oraz producenta Danger Mouse’a. Zapowiada się na elektryzujący, wielobarwny album.

Premiera: 15.03.2019

Vienio – Twarzova

Na nowym albumie Vienia znajdzie się 10 numerów z bitami stworzonymi przez Magierę. Płytę promuje singiel Minut i 20sec, w którym wystąpiła gościnnie Bovska.

Premiera: 15.03.2019

Kucz/Bilińska – Nieproszony gość

Ola Bilińska i Konrad Kucz zamieszani są na co dzień w różne muzyczne projekty. Teraz działają razem i liczę na to, że efektem ich współpracy będzie świeże, eklektyczne wydawnictwo, pełne wrażliwości i bogatych dźwięków.

Premiera: 15.03.2019

Arek Kłusowski – Po tamtej stronie

Finalista The Voice of Poland do pracy nad płytą zaprosił wielu gości. Wśród nich m.in. Daria Zawiałow, Michał Kush i Michał Wasilewski z zespołu Xxanaxx. Płytę promuje singiel Szukam, opowiadający o trudach współczesnych relacji z drugą osobą.

Premiera: 22.03.2019

Billie Ellish – When We All Fall Asleep, Where Do We Go?

Przez niektórych nazywana najważniejszą debiutantką 2019 roku Billie Ellish to młodziutka, drobna wokalistka, która zaskakuje odwagą i dojrzałym podejściem do muzyki. Warto mieć ją na oku.

Premiera: 29.03.2019

Beth Gibbons i Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia pod dyr. Krzysztofa Pendereckiego – III Symfonia Góreckiego (Symfonia pieśni żałosnych)

Wokalistka Portishead razem z polską orkiestrą pod batutą Krzysztofa Pendereckiego wykonują muzykę Henryka Mikołaja Góreckiego. Album jest zapisem koncertu z 2014 roku.

Premiera: 29.03.2019

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...