Ostatni odcinek 3. sezonu „Detektywa” już dziś w nocy na HBO i HBO GO. Wszystko, co musicie wiedzieć przed finałem

News/Seriale 24.02.2019
Ostatni odcinek 3. sezonu „Detektywa” już dziś w nocy na HBO i HBO GO. Wszystko, co musicie wiedzieć przed finałem

Ostatni odcinek 3. sezonu „Detektywa” już dziś w nocy na HBO i HBO GO. Wszystko, co musicie wiedzieć przed finałem

Po kilku latach HBO postanowiło wrócić do jednego ze swoich flagowych seriali, czyli „Detektywa”. 3. sezon produkcji przyniósł na razie pozytywne recenzje, ale w opowieściach kryminalnych zawsze najważniejszy jest finał. Ostatni odcinek produkcji będzie można już dzisiaj w nocy zobaczyć na HBO i HBO GO.

Uwaga! Tekst zawiera spoilery dotyczące fabuły 3. sezonu „Detektywa”.

„Detektyw” był jednym z największych pozytywnych telewizyjnych zaskoczeń 2014 roku. Produkcja miała swoje lepsze i gorsze momenty, ale wciągnęła widzów pasjonującą historią i ciekawymi, niejednoznacznymi postaciami. Kolejny sezon nie zrobił jednak równej furory, a stacja HBO na kilka lat odłożyła pomysł antologii na półkę.

Serial powrócił w glorii chwały na początku stycznia. Już pierwsze reakcje były entuzjastyczne, a tocząca się na trzech płaszczyznach czasowych opowieść o detektywie Waynie Haysie stawała się coraz bardziej interesująca z każdym kolejnym epizodem. Krytycy byli zachwyceni, widzowie również. Sen z powiek twórcy produkcji, Nicowi Pizzolatto spędzały tylko doniesienia o zaskakująco niskiej oglądalności serialu.

Detektyw s03e08 – gdzie obejrzeć?

Poprzednie dwa odcinki „Detektywa” doprowadziły Haysa coraz bliżej rozwiązania ciążącego mu od lat śledztwa. Część fałszywych tropów i błędnych wniosków detektywów już zostało widzom wyjaśnionych. Najważniejsze pytania wciąż pozostają jednak bez odpowiedzi. Jaki wpływ na śledzoną przez oglądających sytuację mają postępujące problemy z pamięcią Haysa? I kto tak naprawdę stoi za porwaniami?

Tego zapewne dowiemy się podczas seansu finałowego epizodu. Wielu widzów ciekawi również, czy w ostatnim odcinku zobaczymy także kolejne nawiązania do 1. sezonu „Detektywa”. Postaci Rusta i Marty’ego zostały już przywołane we wcześniejszych epizodach, a oba śledztwa mogą być powiązane. Czy tak będzie w rzeczywistości?

Przekonamy się już w nocy z niedzieli na poniedziałek. Produkcja trafi na antenę HBO i HBO GO dokładnie o 3:00, 25 lutego 2019 roku.

Dla osób, które nie czują się na siłach czekać do późna lub następnego dnia pracują od samego rana i nie mają dostępu do HBO GO, stacja przygotowała dodatkową powtórkę ostatniego odcinka serialu. Trwający 60 minut finał zostanie ponownie wyemitowany w poniedziałek, 25 lutego o godzinie 20:10 na HBO. Recenzji epizodu spodziewajcie się na łamach Rozrywka.Blog.

Serial „True Detective” obejrzysz na HBO GO.

____________________________________________________________________________

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

4 odpowiedzi na “Ostatni odcinek 3. sezonu „Detektywa” już dziś w nocy na HBO i HBO GO. Wszystko, co musicie wiedzieć przed finałem”

  1. Na pewno jedną z osób które brały udział w porwaniu jest córka tego właściciela fundacji Hoyt Industrial czy jakoś tak, która po stracie własnej córki porwała córkę Purcellów. Nie wiem tylko czy chłopiec zginął przypadkowo czy chciano się go pozbyć.
    Na pewno w sprawę powiązana będzie Amelia, a także ten mundurowy którego gra Brett Cullen.
    Być może żona Purcella też maczała w tym palce. W każdym razie szykuje się mocny finał.

  2. Mega nudny sezon. Myślałem że porwań będzie więcej, że będzie jakaś gra z porywaczem, cokolwiek, a tu nic. Serial bardziej skupiony na problemach życiowych detektywa niż na samym śledztwie. A ta cała trzecia linia czasowa – teraźniejszość kompletnie nie potrzebna. Finał już obejrzę skoro zmarnowałem 7 godzin, ale ogólnie nie polecam.

    • Finał równie beznadziejny, co cały serial. Jeśli dwójka określona przez krytyków, jako słaba to 3 to nieporozumienie totalne :( TIME WASTER!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...