Postapokalipsa na wysokich obrotach. „Mad Max: Na drodze gniewu” już na HBO GO

News/Film 23.02.2019
Postapokalipsa na wysokich obrotach. „Mad Max: Na drodze gniewu” już na HBO GO

Postapokalipsa na wysokich obrotach. „Mad Max: Na drodze gniewu” już na HBO GO

Głośny obraz George’a Millera, który zdominował 2015 rok, wjechał na HBO GO przy dźwiękach gitary elektrycznej oraz z ognistymi płomieniami w tle. Ta ucieczka przez pustynię to kawał kina wypełnionego adrenaliną.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Reżyser powrócił do swojego cyklu, w którym główną rolę grał Mel Gibson, po 30 latach przerwy. Nie wiem czy to długi odpoczynek od postapokaliptycznej serii podziałał na nią tak dobrze, ale faktycznie „Mad Max: Na drodze gniewu” spotkało się z morzem zasłużonych pozytywnych recenzji. Nawet Quentin Tarantino typował dzieło Millera jako film roku. Ponadto obraz z Tomem Hardym oraz Charlize Theron zdołał zgarnąć sześć Oscarów w kategoriach technicznych.

Prześladowany przez demony przeszłości Mad Max (Tom Hardy) uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierów, przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną w pojeździe zwanym War Rig. Za jego kierownicą siedzi Imperator Furiosa (Charlize Theron). Uciekają z Cytadeli sterroryzowanej przez Immortana Joe’ego, któremu odebrano coś wyjątkowego. Rozwścieczony zwołuje wszystkie swoje bandy i wytrwale ściga buntowników, podczas gdy na drogach toczy się wysokooktanowa wojna.

„Mad Max: Na drodze gniewu” będzie można obejrzeć nie tylko w streamingu, ale też na antenie HBO.

Film trafił do programu stacji, a jego emisja jest zaplanowana na najbliższą sobotę 23 lutego o godzinie 20:10. Później będzie powtórka dla tych, którzy nie mogą spać po nocach lub budzą się bladym świtem. Zostanie ona wyświetlona o 03:55 z soboty na niedzielę.

Jeżeli zatem wstrzymaliście subskrypcję HBO GO lub w ogóle nie korzystanie z uroków serwisu, to nic straconego. Nie miejcie obaw, to z pewnością dobrze spędzone 120 minut.

„Mad Max: Na drodze gniewu” jest już dostępny na HBO GO.

Teksty, które musisz przeczytać:

Finał „Gry o tron” był wyjątkowo banalny. Nikt nie będzie rozpaczał, że serial się skończył

Zakończenie „Gry o tron” miało być smutne, poruszające oraz zrobione z szacunkiem dla ośmiu lat istnienia serialu i twórczości George’a R.R. Martina. Zamiast tego dostaliśmy karkołomną próbę wytworzenia suspensu tam, gdzie go nie było i mało interesujący powrót do status quo. „Gra o tron” w 8. sezonie nie zbliżyła się nawet na chwilę do swojej … Continued

Recenzja/Seriale 20.05.2019

Dołącz do dyskusji (7)

14 odpowiedzi na “Postapokalipsa na wysokich obrotach. „Mad Max: Na drodze gniewu” już na HBO GO”

    • Przede wszystkim na Netfliksie mogę to obejrzeć na swoich 65 calach, bo HBO nie potrafi zrobić apki ani na Xboxa, ani na Panasonica.

  1. Moze ja dziwny jestem, moze jestem glupi ale… nie rozumiem tych zachwytow nad tym filmem…a moze poprostu czegos nie dostrzegam.

    • Cóż ja natomiast nie dostrzegam zachwytów nad poprzednimi odsłonami, oczywiście są całkiem dobre (dwie części bo trójeczka to słabizna) natomiast nie czułem w nich klimatu dopiero ”Mad Max na drodze gniewu” uważam jest przepełniony klimatem postapo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...