15 nowych tytułów od dziś w bibliotece Netfliksa. Wśród nich „John Wick 2” i „Suburra”

Artykuł/Film 22.02.2019
15 nowych tytułów od dziś w bibliotece Netfliksa. Wśród nich „John Wick 2” i „Suburra”

15 nowych tytułów od dziś w bibliotece Netfliksa. Wśród nich „John Wick 2” i „Suburra”

Netflix, jak co piątek, dostarcza kilka nowości. To już ostatnia prosta przed marcowymi zapowiedziami, ale i wśród dodanych właśnie tytułów każdy znajdzie coś dla siebie.

Piątkowy wieczór, czas odpocząć po pracy. Można oczywiście wybrać wyjście w miasto, ale i zrelaksowanie się przed ekranem komputera lub telewizora brzmi jak plan doskonały. Tym bardziej, że na Netfliksie pojawiło się właśnie kilka ciekawych pozycji.

Najciekawsze piątkowe premiery na Netfliksie. Co obejrzeć?

Paddleton

Kolejny filmowy tytuł w dorobku oryginalnych produkcji serwisu. Michael, u którego zdiagnozowano śmiertelny nowotwór, prosi swojego przyjaciela, Andy’ego, aby odebrał mu życie, zanim zrobi to choroba. Na ekranie w główne role wcielają się Mark Duplass („Siostra twojej siostry”, „Czworo do pary”) oraz Ray Romano („Wszyscy kochają Raymonda”, „I tak cię kocham”). Choć film podejmuje poważny temat, to stara się nie przytłoczyć widza ciężarem, kontrastując wszystko odpowiednio dobraną dawką humoru.

Baywatch. Słoneczny patrol

Kultowy serial w kinowym wydaniu. Tym razem jednak starą gwardię ratowników zastępuje młode pokolenie z Dwaynem Johnsonem i Zackiem Efronem na czele. Niewybredne żarty, kloaczny humor, no i piękne opalone ciała. Może i film niekiedy jest w stanie obrazić inteligencję widzów, ale to z pewnością pozytywnie nastrajający tytuł, którego odmóżdżające wartości można potraktować jako atut. O co tym razem toczy się stawka? Bohaterowie podejmują walkę z potentatem paliwowym, którego działania mogą doprowadzić plażę do ekologicznej katastrofy.

Paryż jest nasz

Francuski film Netfliksa. Młoda kobieta przeżywa burzliwy romans w pełnym niepokojów Paryżu. Coraz mocniej gubi się w wirze marzeń, wspomnień i przypuszczeń. Za kamerą stanęła debiutująca w pełnym metrażu Elisabeth Vogler, zaś gwiazdą filmu jest pochodząca ze Szwajcarii Noémie Schmidt.

John Wick 2

Zaledwie w styczniu w serwisie pojawiła się pierwsza część morderczego tańca Keanu Reevesa, a już będziemy mogli zapoznać się z kontynuacją. Tytułowy bohater zostaje zmuszony do spłacenia dawnego długu i zlikwidowania celu wbrew swojej woli. Wkrótce jednak jego zleceniodawca przestaje grać fair. Tym razem za kamerą stanął tylko Chad Stahelski, czyli jeden z reżyserów poprzedniej części. To jednak w żaden sposób nie wpłynęło negatywnie na sam film. To wciąż kino akcji na najwyższym poziomie, od którego aż unosi się zapach wydobywający się z jeszcze ciepłej lufy pistoletu.

Suburra, 2. sezon

Włoski serial opowiadający o mafii. W nadmorskim miasteczku niedaleko Rzymu toczy się walka na śmierć i życie między gangsterami, skorumpowanymi politykami i Watykanem. Nowy sezon to ci sami ludzie wyjęci spod prawa, ale za to nowe sojusze, a także postępująca żądza zdobycia władzy.

Stalowy gigant

Wyciskająca łzy animacja z 1999 roku od Warner Bros. Rzecz dzieje się w 1957 roku, kiedy trwa jeszcze zimna wojna. W małym miasteczku rybak opowiada o potężnym człowieku zbudowanym ze stali, który mieszka w morzu. Nikt poza pewnym chłopcem nie wierzy w te bajki. To właśnie jemu udaje się odnaleźć wielkiego robota, któremu daleko do mechanicznej bestii. Stalowy Gigant żywi się żelazem, jest łagodny i naiwny jak dziecko. Problem w tym, że rząd Stanów Zjednoczonych chce go zlikwidować.

Netflix – pełna lista premier z 22 lutego 2019 roku:

 • Rebellion: Sezon 2
 • Pracujące mamy
 • GO! Żyj po swojemu
 • Suburra: La Serie — Sezon 2
 • The Big Family Cooking Showdown: Sezon 2
 • Paddleton
 • Fotograf z Mauthausen
 • Ogień w sercu
 • Paryż jest nasz
 • Chef’s Table: Część 6
 • Baywatch. Słoneczny patrol
 • Stalowy gigant
 • John Wick 2
 • Bloodrayne – Krwawa Rzesza
 • Norweski speed

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...