Zakończono zdjęcia do IX epizodu „Gwiezdnych wojen”. J.J. Abrams podzielił się wyjątkowym zdjęciem

News/Film 15.02.2019
Zakończono zdjęcia do IX epizodu „Gwiezdnych wojen”. J.J. Abrams podzielił się wyjątkowym zdjęciem

Zakończono zdjęcia do IX epizodu „Gwiezdnych wojen”. J.J. Abrams podzielił się wyjątkowym zdjęciem

Jedna z najważniejszych nadchodzących premier Disneya to IX epizod „Gwiezdnych wojen”. Prace na planie filmu dobiegły końca, a wraz z tą nowiną reżyser podzielił się wyjątkowym zdjęciem.

Może to i koniec zdjęć, ale do całkowitego ukończenia filmu jeszcze trochę. Teraz rozpocznie się mozolny proces postprodukcji, który zajmie kilka miesięcy. Dzieło z pewnością będzie jednak gotowe na grudzień, kiedy w glorii i chwale wkroczy na wielkie ekrany. Teraz jednak cieszmy się razem z J.J. Abramsem, który stał za kamerą niezatytułowanej jeszcze 9. części gwiezdnej sagi.

Na zdjęciu widzimy postaci Ray, Finna i Poe, w tle zaś ekipę filmową.

Ubiór trójki bohaterów nie różni się od tego, który już poznaliśmy wcześniej, może z wyjątkiem tego na ciele Poe. Fotografia zdaje się nie zdradzać czegokolwiek z fabuły nadchodzącego widowiska. Sceneria sugeruje jednak, że możemy spodziewać się ukazania na ekranie piaszczystej planety. Być może to Jakku lub Tatooine.

Prawdopodobnie więcej powie nam zwiastun filmu, ale ten raczej nie pojawi się wcześniej niż dopiero w kwietniu przy okazji Star Wars Celebration Day. Disney bardzo starannie dba o to, aby nigdzie nie przedostały się żadne szczegóły dotyczące dzieła.

Wiemy, że akcja widowiska ma rozgrywać się rok po wydarzeniach z „Ostatniego Jedi”. W obsadzie znaleźli się m.in. Daisy Ridley, Oscar Isaac, Adam Driver i John Boyega. Jak już zostało zaznaczone reżyserem będzie J.J. Abrams. Pierwotnie jednak projekt powierzony został Colinowi Trevorrowi. Później zwolniono go ze stanowiska, a Abrams zajął jego miejsce. Twórca wyrzucił do kosza przygotowany przez Trevorrowa scenariusz i rozpoczął pisanie nowego tekstu do spółki z Chrisem Terrio.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

27 odpowiedzi na “Zakończono zdjęcia do IX epizodu „Gwiezdnych wojen”. J.J. Abrams podzielił się wyjątkowym zdjęciem”

  1. Na mobilnej, głównej stronie “bloga blisko technologii” aż 12 artykułów o filmach, muzyce i grach. Zlitujcie się.

  2. Skoro to koniec sagi Skywalkerów jako takiej, powinni zakończyć to wszystko na Tatooine. Nie przepadam za Abramsem, ale akurat w tym przypadku rzucenie w ludzi taką sentymentalną śnieżką byłoby czymś pięknym.
    O ile tylko reszta filmu będzie czymś innym – fajnie by było, aby odwiedzono nowe planety, no i wreszcie przestano olewac prequele

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...