Netflix pokazuje, że walentynkowy klimat nie jest mu obcy i zapowiada powrót jednej ze swoich najbardziej przewrotnych komedii. 3. sezon „Santa Clarita Diet” ma zadebiutować już w marcu.

Serwis właśnie zapowiedział fanom na całym świecie, że 3. sezon „Santa Clarita Diet” jest tuż za rogiem. I zrobił to w świetnym stylu, wykorzystując oczywiście motyw zakochanych.

 Przysięgi małżeńskie w stylu zombie, czyli co słychać u Joela i Sheili.

„Santa Clarita Diet” jest serialem niecodziennym. Kto by pomyślał, że widzowie mogą pokochać przeciętne małżeństwo, których nudne życie pewnego dnia zamienia się w makabryczno-zabawną historię o zombie. Jak zapowiada nowe wideo Netfliksa, „Santa Clarita Diet” powróci już 29 marca ze swoim 3. sezonem.

W nowym sezonie ponownie obejrzymy perypetie pozornie normalnego związku dwójki dorosłych ludzi. Joel (Timothy Olyphant) i Sheila (Drew Barrymore) są małżeństwem i pracują jako agenci nieruchomości. Wiodą zupełnie przeciętne życie na przedmieściach Los Angeles w dzielnicy Santa Clarita. Razem wychowują córkę, Abby, co jakiś czas się sprzeczają. Pewnego dnia ich rodzinne życie zostaje wywrócone do góry nogami. Sheila przeistacza się w krwiożerczą istotę wprost z opowieści science fiction. A to dopiero początek ich dziwacznych przygód.

W produkcji, oprócz Drew Barrymore i Timothy’ego Olyphanta, występują także Liv Hewson, która wciela się w postać Abby, córki Joela i Sheili, i Skyler Gisondo, który gra sąsiada rodziny Hammondów, Erica Bemisa. Twórcą produkcji jest Victor Fresco. Wśród producentów wykonawczych serialu znaleźli się Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Aaron Kaplan, Tracy Katsky, Chris Miller oraz Ember Truesdell.

3. sezon „Santa Clarita Diet” ma zadebiutować na platformie Netflix już 29 marca tego roku. Pozostałe dwa sezony obejrzycie już teraz w serwisie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Kto jest kim w „Dark” Netfliksa. Poznajcie bohaterów serialu we wszystkich ich wcieleniach

„Dark” to serial, który szczególnie obfituje nie tylko w zwroty akcji i zaskakujące przeskoki czasowe, ale też liczbę bohaterów. W pewnym sensie cała intryga opiera się na relacjach łączących mieszkańców niemieckiego miasteczka Winden w ciągu kilkudziesięciu lat jego istnienia. Dlatego przed premierą 2. sezonu produkcji Netfliksa warto przypomnieć sobie każdą z postaci.

Artykuł/Seriale 20.06.2019

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...