Świat bez The Beatles i aspirujący muzyk, który jako jedyny zna kompozycje czwórki z Liverpoolu. Sprawdźcie zwiastun komedii „Yesterday”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Co by było, gdyby cały świat zapomniał o twórczości The Beatles i tylko jeden jedyny Jack Malik znał na pamięć wszystkie największe kompozycje wielkiego kwartetu z Liverpoolu? Cóż, brzmi jak doskonały patent na ekspresową karierę muzyczną.

Yesterday – zwiastun:

Jack Malik (Himesh Patel) jest nieznanym nikomu tekściarzem i muzykiem. Pewnego dnia mężczyzna wpada pod autobus. Z wypadku wychodzi cało, jedynie z kilkoma obiciami i straconymi zębami. Jednak świat, w którym budzi się po kraksie, nie jest już  taki sam – nikt nie zna twórczości zespołu The Beatles. Malik postanawia to wykorzystać.

Z pomocą przychodzi mu między innymi Ed Sheeran. Oprócz niego w filmie zobaczymy także Lily James i Kate McKinnon. Reżyserem obrazu jest wspomniany Danny Boyle („Slumdog. Milioner z ulicy”, „Trainspotting”), natomiast scenariusz to dzieło Richarda Curtisa („To właśnie miłość”).

Premiera filmu „Yesterday” odbędzie się 28 czerwca 2019.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...