Styczeń na HBO GO należał do superbohaterów. Serwis ujawnił najpopularniejsze filmy minionego miesiąca

News/Film 08.02.2019
Styczeń na HBO GO należał do superbohaterów. Serwis ujawnił najpopularniejsze filmy minionego miesiąca

Styczeń na HBO GO należał do superbohaterów. Serwis ujawnił najpopularniejsze filmy minionego miesiąca

Do biblioteki HBO GO wraz z nowym rokiem dodano szereg tytułów, a wśród nich m.in. „Ligę sprawiedliwości”.  Czy to one okazały się najczęściej wybieranymi pozycjami przez użytkowników serwisu?

Nie do końca, choć i część z nich znalazła się na liście opublikowanej przez HBO Polska. Królowało kino superbohaterskie, ale to już chyba pewnik w świecie, w którym trykociarze regularnie biją kolejne rekordy popularności.

O sile filmów o komiksowych herosach świadczy fakt, że na czwartym miejscu wylądowała „Czarna Pantera”. To bardzo wysoko, jak na obraz, który trafił do serwisu jeszcze w październiku 2018. Być może na ten fakt w jakimś stopniu wpływ miały liczne nominacje do Oscarów dla marvelowskiego widowiska. Drugie miejsce na liście HBO zajęło „Avengers: Wojna bez granic”. Film pojawił się w bibliotece platformy pod koniec grudnia 2018, zatem w naturalny sposób cieszył się dużą popularnością w styczniu.

Złoto przypadło w udziale „Lidze Sprawiedliwości”. Była to już styczniowa premiera, zatem nic dziwnego, że widowisko od DC znalazło się na pierwszym miejscu. Oto pełna lista 10 najchętniej oglądanych filmów w styczniu na HBO GO:

  1. Liga Sprawiedliwości
  2. Avengers: Wojna bez granic
  3. Ciche miejsce
  4. Czarna Pantera
  5. 300: Początek imperium
  6. Geostorm
  7. Interstellar
  8. Jumanji: Przygoda w dżungli
  9. Lego Ninjago: Film
  10. Brexit

Nie tylko superbohaterowie zwrócili uwagę widzów.

Sensacja kina grozy z 2018, czyli „Ciche miejsce” uplasowało się na trzecim miejscu i była to także premierowa pozycja w serwisie w styczniu. Z kolei „Brexit” z Benedictem Cumberbatchem jako nowość zeszłego miesiąca zajął ostatnie miejsce. Propozycjami z grudnia na liście są „Lego Ninjago: Film” oraz „Geostorm”. W zestawieniu ponadto znalazły się takie filmy, jak „Jumanji: Przygoda w dżungli”, „Interstellar” oraz „300: Początek imperium”.

Sprawdźcie, jakie filmy na HBO GO można zobaczyć w lutym.

 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...