Nowe zdjęcie kostiumów Hulka i Kapitana Ameryki. Twórcy „Avengers: Koniec gry” obalili kilka teorii

News/Film 08.02.2019
Nowe zdjęcie kostiumów Hulka i Kapitana Ameryki. Twórcy „Avengers: Koniec gry” obalili kilka teorii

Nowe zdjęcie kostiumów Hulka i Kapitana Ameryki. Twórcy „Avengers: Koniec gry” obalili kilka teorii

„Avengers: Koniec gry” zapowiada się najlepiej zarabiający w historii film Marvela. Fani interesują się każdym szczegółem przed premierą, ale niektóre informacje okazują się z czasem plotkami lub spekulacjami. Dlatego przy okazji publikacji nowej grafiki kostiumów reżyserzy filmu postanowili obalić kilka teorii.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Jedną z pierwszych szczegółowych informacji o „Avengers: Koniec gry” (wtedy przedstawianym wciąż jako „Avengers 4”) był rysunek dużej grupy bohaterów w nowych uniformach. Disney nigdy oficjalnie nie potwierdził ich prawdziwości, ale wielu fanów w to nie wątpiło. Potrzeba zdobycia nowych informacji o filmie braci Russo jest wśród internautów bardzo wielka.

Niestety, nie zawsze plotki i teorie znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Akurat w przypadku grafik koncepcyjnych większość designów znalazło potwierdzenie w kolejnych materiałach promocyjnych. Właśnie opublikowano nową grafikę, na której połączono zdjęcia kilku członków superbohaterskiej grupy. Po raz kolejny widzimy, że Avengersi przywdzieją nowe kostiumy.

Największe zmiany przeszli Hulk, Kapitan Ameryka i Hawkeye (teraz znany jako Ronin).

avengers: koniec gry kostiumy

Zaprezentowany uniform Steve’a Rogersa wygląda na sprawne połączenie poprzednich kostiumów z „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz” oraz „Avengers: Czas Ultrona”. W dodatku estetycznie zbliżony bardziej do klasycznego ubrania tego bohatera. Na fotografii widzimy też, że Hulk faktycznie dostanie strój dopasowany do jego wielkości.

Do części teorii i plotek postanowili odnieść się Joe i Anthony Russo w rozmowie przeprowadzonej przez dziennikarza Collider. Bracia wiedzą o planach wytwórni, aby w środku „Avengers: Endgame” wstawić krótką przerwę dla widzów. Ich zdaniem przerwa na wyjście do ubikacji nie jest jednak potrzebna:

Do tej pory pokazaliśmy „Avengers: Koniec gry” na czterech pokazach testowych. W ciągu trzech z nich nikt nie wstał w trakcie i nie poszedł do toalety. Uznaliśmy to za dobry znak – przyznali bracia.

Twórcy przyznali także, że cieszą ich wycieki gadżetów i zabawek związanych z filmem, bo stanowią doskonałą zasłonę dymną.

Trafiające do sklepów figurki przedstawiają bowiem zazwyczaj już nieaktualne koncepty lub takie, które były na wczesnym etapie realizacji. Często mamy również do czynienia z alternatywnymi wersjami bohaterów stworzonymi właśnie na potrzeby gadżetów. Tak właśnie było w tym przypadku. Oczywiście, jak przyznał Joe Russo, dotyczy to 99 proc. przypadków. Czasem więc zabawki faktycznie odnoszą się do szczegółów filmu. Ale zdarza się to wyjątkowo rzadko.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Nowe zdjęcie kostiumów Hulka i Kapitana Ameryki. Twórcy „Avengers: Koniec gry” obalili kilka teorii”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...