Film z Efronem jako Tedem Bundym nie pojawi się w Polsce na Netfliksie. Obejrzymy go w kinach

News/Film 07.02.2019
Film z Efronem jako Tedem Bundym nie pojawi się w Polsce na Netfliksie. Obejrzymy go w kinach

Film z Efronem jako Tedem Bundym nie pojawi się w Polsce na Netfliksie. Obejrzymy go w kinach

„Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” miało już swoją premierę na festiwalu Sundance, gdzie Netflix kupił prawa do dystrybucji filmu. Wygląda jednak na to, że w Polsce nie obejrzymy filmu w streamingu, a na ekranie kina.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Wspomniany obraz opowiada o Tedzie Bundym, w którego wciela się Zac Efron. Reżyserem dzieła jest Joe Berlinger, czyli ten sam człowiek, który odpowiada za dostępny na Netfliksie dokument „Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego”. Nic więc dziwnego, że czerwone N postanowiło wykupić też prawa do kolejnego obrazu twórcy. To oznacza, że na świecie obraz nie będzie dostępny w kinach… z wyjątkiem Polski.

Dystrybutor Best Film wprowadzi film na rodzime ekrany w 2019 roku.

Firma zajęła stanowisko w tej sprawie, w związku z pojawiającymi się w mediach informacjami o zakupie przez Netflix filmu „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”:

Uprzejmie informujemy, że firma Best Film posiada prawa do filmu na wszystkie pola eksploatacji na terenie Polski. Obecnie nie prowadzimy rozmów z Netfliksem ani żadną inną platformą vod. Best Film ma film „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” w swoich planach dystrybucyjnych na rok 2019. Film opowiada o seryjnym mordercy Tedzie Bundym (w tej roli doskonały Zac Efron), którego zbrodnie wstrząsnęły Ameryką w latach 70. Sednem historii jest relacja Bundy’ego z jego dziewczyną Elizabeth Kloepfer (Lily Collins), która nie wiedziała o mrocznej stronie swojego partnera.

Na ekranie oprócz Efrona zobaczymy też Lily Collins oraz frontmana Metalliki, Jamesa Hetfielda. Wcieli się on w oficera Boba Haywarda. To on jako pierwszy zatrzymał Teda Bundy’ego za posiadanie narzędzi służących do włamywania się do mieszkań.

Niestety wraz z informacją od Best Film nie płynie też wiedza o tym, kiedy obraz pojawi się na ekranach.

Teksty, które musisz przeczytać:

„The Chilling Adventures of Sabrina” zaraz się skończy, a „The Crown” wręcz przeciwnie. Netflix przedłuża serial o 6. sezon

Serial „The Crown” w ostatnich latach był jednym z największych hitów na platformie Netflix. Mimo to firma postanowiła wraz z showrunnerem Peterem Morganem zakończyć opowieść o brytyjskiej rodzinie królewskiej na 5. sezonie. A przynajmniej tak wydawało się do dzisiaj. Właśnie ogłoszono bowiem, że produkcja potrwa nieco dłużej.

News/Seriale 09.07.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...