Najgłośniejszy polski film 2018 roku jest już dostępny w serwisach VOD. Sprawdź, gdzie obejrzeć „Kler”

News/Film 06.02.2019
Najgłośniejszy polski film 2018 roku jest już dostępny w serwisach VOD. Sprawdź, gdzie obejrzeć „Kler”

Najgłośniejszy polski film 2018 roku jest już dostępny w serwisach VOD. Sprawdź, gdzie obejrzeć „Kler”

Kler” to bez wątpienia jeden z najgłośniejszych filmów współczesnego polskiego kina. Od dziś możecie go obejrzeć, nie wstając z własnej kanapy.

„Kler” miał pojawić w ofercie Showmaksa. Jednak w związku z decyzją firmy Naspers z końcem stycznia 2019 roku serwis zakończył swoją działalność w Polsce. Tym samym pozostawił po sobie sporą lukę na krajowym rynku VOD. Brak tego serwisu może dokuczać fanom takich produkcji jak „Rojst” i „Ucho prezesa”. A także amatorom kina znanych polskich reżyserów, czyli Patryka Vegi i Wojciecha Smarzowskiego. Filmy obydwu panów były dostępne na platformie. Wraz z decyzją o zakończeniu działalności Showmaksa w Polsce, inne platformy VOD zaczęły się interesować pozycjami do tej pory dostępnymi w znikającym serwisie.

W wyniku powyższej sytuacji licencję filmu „Kler” na dystrybucję online wykupił TVN.

Od dziś możecie zatem obejrzeć „Kler” online na platformie player.pl. Dostęp do filmu jest płatny i kosztuje 10 zł. Od momentu jego wykupienia film będziecie mogli obejrzeć przez 72 godziny.

Nie wszyscy będą musieli jednak zapłacić, przynajmniej nie dosłownie. Film Wojciecha Smarzowskiego jest dostępny także dla abonentów telewizji NC+ w ichniejszym serwisie NC+GO.

Jeśli nie do końca uśmiecha się wam płacenie za produkcję, to będziecie musieli jeszcze trochę na nią poczekać.

Według portalu Wirtualnemedia.pl „Kler” za równo miesiąc ma być udostępniony na innych, polskich serwisach VOD. Wśród nich wymienia się VOD.pl, Iplę, Chili, a także operatorów: UPC, Vectrę, Multimedia, Toyę, Ineę, Cyfrowy Polsat, Orange, Playa oraz Netię.

Na razie nie podano oficjalnych informacji, czy film Smarzowskiego pojawi się w najbliższym czasie w telewizji. Warto jednak podkreślić fakt, że prawa licencyjne do produkcji wykupiły dwie duże telewizje, TVN i Canal+. Możemy więc podejrzewać, że taki rodzaj dystrybucji jest także możliwy. Szczególnie, że „Kler” osiągnął w kinach zawrotną liczbę widzów, bijąc rekordy popularności we współczesnym filmie polskim.

„Kler” jest dostępny online na platformach player.pl oraz NC+GO.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (12)

360 odpowiedzi na “Najgłośniejszy polski film 2018 roku jest już dostępny w serwisach VOD. Sprawdź, gdzie obejrzeć „Kler””

  1. Kler to film o historycznym znaczeniu. Można by powiedzieć – nareszcie któryś z reżyserów miał odwagę powiedzieć prawdę o kościele katolickim w Polsce. Dziesiątki lat pedofilii, gwałtów w szkołach, a w ostatnich latach także przymusowej nauki religii.

    Konkordat okazał się tarczą na wszelkie afery i pretekstem do okradania Polaków – nieopodatkowana taca, handel ziemią rolną dostępny tylko dla księży, czy komisje “przywracania” majątków – zakończyły się wrogim przejęciem setek szkół, czy obiektów pożytku publicznego na rzecz Watykanu.

  2. Płacić 10zł za dostęp do jednego filmu na 72h vs np. HBO Go 20zł za miesiąc i dostęp do całej masy filmów.
    Kto miał obejrzeć Kler, już to zrobił w kinie, teraz obejrzą go jakieś niedobitki które poczekają aż pojawi się w TV albo pobiorą z torrenta.

  3. Chcialem sie wczoraj zarejestrowac na player.pl i wykupic dostep, okazalo sie, ze juz mam konto, wiec poprosilem o reset hasla, link przyszedl, ustawilem nowe haslo. Nie moge sie zalogowac, na zadnej przegladarce. Po wpisaniu loginu i hasla wraca do punktu wyjscia. Zalozylem nowe konto na innego maila. To samo. Sciagnalem z torrenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...