Ekipa „Wiedźmina” rośnie. Do obsady serialu Netfliksa dołączyli nowi aktorzy

News/Seriale 04.02.2019
Ekipa „Wiedźmina” rośnie. Do obsady serialu Netfliksa dołączyli nowi aktorzy

Ekipa „Wiedźmina” rośnie. Do obsady serialu Netfliksa dołączyli nowi aktorzy

Obsada serialu „Wiedźmin” od Netfliksa rośnie. Do ekipy dołączyli kolejni aktorzy – Blair Kincaid oraz Ossian Perret.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Po serii spektakularnych wiadomości dotyczących głównej obsady, ekipa pracująca nad serialem „Wiedźmin” nieco ucichła. Jednak niech was nie zwiedzie to milczenie – praca nad obrazem wre, a castingi trwają. Według portalu TheWitcher.tv, który potwierdził informacje u źródła, czyli u przedstawicieli serwisu Netflix, do obsady „Wiedźmina” dołączyli kolejni aktorzy.

W serialu „Wiedźmin” zagrają Blair Kincaid i Ossian Perret.

Kincaid wcieli się w rolę Cracha an Craite’a, czyli jarla Ard Skellig i szefa klanu an Craite. Szkocki aktor znany był do tej pory głównie z ról teatralnych. Z kolei Ossiana Perreta możecie kojarzyć z seriali „Sanctuary” i „Grantchester”. Nie wiemy natomiast jeszcze, kogo Perret ma zagrać w „Wiedźminie”.

Crach an Craite fanom twórczości Sapkowskiego znany jest także jako Tirth ys Muire (Dzik Morski). Crach jest ojcem Hjalmara Krzywogębego i Cerys an Craite. W młodości ubiegał się o rękę Pavetty, przyszłej matki Ciri. Po jej śmierci przysiągł królowej Calanthe, że będzie strzegł Ciri. Crach był również kochankiem Yennefer.

Obecność Cracha an Craite’a sugeruje, że w fabule serialu zostanie wykorzystana opowieść „Kwestia ceny”, w której pojawia się bohater.

Prace nad serialem „Wiedźmin” cały czas trwają.

Tomek Bagiński, pracujący przy serialu jako producent wykonawczy, podzielił się kilka dni temu wrażeniami z planu. W długim poście opisał atmosferę panującą w Budapeszcie, odniósł się do aktualnych wydarzeń, oscarowych nominacji, na koniec zaś wyraził swój zachwyt aktorami grającymi główne role w „Wiedźminie”:

Pytacie mnie ciągle o casting, czemu taki, czemu śmaki, gdzie Polacy? Komentować nie chcę – zobaczycie w swoim czasie, ale jedną rzecz napiszę. Anya JEST Yen a Henry JEST Geraltem. Ja już ich innych nie widzę.

„Wiedźmin” pojawi się na platformie Netflix jeszcze w tym roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...