TVN wstrzymuje konie wiosennego zaprzęgu. Stacja opóźnia start nowej ramówki

News/TV 01.02.2019
TVN wstrzymuje konie wiosennego zaprzęgu. Stacja opóźnia start nowej ramówki

TVN wstrzymuje konie wiosennego zaprzęgu. Stacja opóźnia start nowej ramówki

Kilka dni temu TVN na konferencji przedstawił swoim widzom, czego mogą się spodziewać w nadchodzących miesiącach. Jak się dzisiaj okazało, będziemy musieli poczekać na nowości o tydzień dłużej, niż pierwotnie zakładano.

Wiosenna ramówka TVN miała pierwotnie wystartować już w poniedziałek 18 lutego 2019 roku. Wtedy to mieliśmy zobaczyć pierwszy odcinek serialu „Odwróceni. Ojcowie i córki”, jednego z najciekawszych projektów stacji na ten sezon. Jeśli jesteście fanami pierwszej serii, będziecie musieli niestety na razie obejść się smakiem. Serial pojawi się dopiero tydzień później.

Opóźniony start wiosennej ramówki TVN to decyzja biznesowa.

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, wiosennych premier na TVN-ie możemy się obecnie spodziewać od poniedziałku 25 lutego. Wtedy też obejrzymy nowe odcinki dobrze znanych widzom paradokumentów stacji, czyli „Szkołę”, „19+”, „Szpital” i „Ukrytą prawdę”. Wieczorem zaś o 21:30 w końcu będziemy mogli zobaczyć „Odwróconych” w nowym wydaniu. Według biura prasowego TVN Discovery Polska zmiana terminu startu wiosennej ramówki jest decyzją biznesową. Tę informację można skwitować, lekko mówiąc, jako bardzo skrótowe i enigmatyczne oświadczenie. Jednak – jak na razie –  jest to jedyne stanowisko firmy dotyczące tak późnej i poważnej zmiany.

Wszystkie wiosenne premiery zostały przesunięte o tydzień.

Z tygodniowym opóźnieniem pojawią się właściwie wszystkie zapowiadane na konferencji produkcje. Tak więc serial „Szóstka” będziecie mogli oglądać w każdą niedzielę o 21:30, począwszy od 3 marca. „Chyłka – Zaginięcie” będzie pojawiać się w soboty o 20:00 od 2 marca. Jednak w przypadku Chyłki, jeśli nie możecie się jej doczekać, to produkcja jest dostępna platformie player.pl.

Produkcje już znane widzom TVN-u także pojawią się z tygodniowym opóźnieniem. Także, jeśli nastawialiście się na nowe odcinki „Kuchennych rewolucji”, „Diagnozy”, „MasterChefa Junior”, „Agenta – Gwiazdy”, „Kuby Wojewódzkiego”, czy „Milionerów”, będziecie musieli uzbroić się w dodatkowy tydzień cierpliwości.

Co stacja pokaże w zamian?

W związku z właśnie zapowiedzianą zmianą wydłużona została zimowa ramówka stacji. W tygodniu pomiędzy 18 a 24 lutym widzowie zobaczą na antenie TVN-u powtórki poprzednich serii danych programów, seriali oraz wszelkiej maści filmy fabularne.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...