Ben Affleck przekazuje pałeczkę. Aktor nie zagra już najsłynniejszego zamaskowanego superbohatera

News/Film 31.01.2019
Ben Affleck przekazuje pałeczkę. Aktor nie zagra już najsłynniejszego zamaskowanego superbohatera

Ben Affleck przekazuje pałeczkę. Aktor nie zagra już najsłynniejszego zamaskowanego superbohatera

To już oficjalne, Batman dostanie nową twarz. Ben Affleck w następnym filmie przekaże postać Bruce’a Wayne’a komuś innemu. Aktor wcielił się w obrońcę Gotham trzykrotnie.

Wczoraj Matt Reeves otworzył puszkę Pandory. Reżyser spodziewanego w 2021 roku filmu „The Batman” opowiedział światu o swojej wizji produkcji. Miałaby ona opowiadać o obrońcy Gotham w kategoriach detektywistycznych, co byłoby dość świeżym ujęciem tematu jeśli chodzi o kinowe wersje opowieści. Twórca nie ujawniał jednak szczegółów castingowych. Tymczasem na ustach milionów fanów i widzów niemal automatycznie pojawiło się pytanie o udział Bena Afflecka w produkcji.

Wątpliwości szybko rozwiał sam aktor.

Hollywood lubi trzymać swoich widzów w niepewności i napięciu. Tego jednak najwyraźniej postanowił zaoszczędzić nam wszystkim sam Ben Affleck. Niedługo po podaniu nowych informacji dotyczących filmu „The Batman”, aktor opublikował taki oto wpis:

Aktor zamieścił w swoim wpisie tweeta portalu Deadline, w którym możemy przeczytać:

„The Batman” pojawi się latem 2021 roku; Ben Affleck przekazuje pałeczkę kolejnemu Bruce’owi Wayne’owi.

Sam aktor opatrzył ten wpis swoim krótkim komentarzem:

Jestem podekscytowany wiadomościami o #TheBatman w 2021 roku i nie mogę się doczekać, by zobaczyć wcieloną w życie wizję @MattReevesLA

Jeśli nie jesteście wciąż przekonani, że Ben Affleck żegna się z ikonicznym Batmanem, to wasze wątpliwości szybko może rozwiać The Hollywood Reporter. Jego dziennikarze potwierdzili, że ten krótki wpis jest faktycznie sposobem aktora na rozstanie się z Bruce’em Wayne’em.

Kto zagra Batmana?

Powyższe wiadomości wywołały lawinę emocji w świecie rozrywki, jednak równie szybko pojawiły się także pytania o następcę. Nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji, a tym bardziej pogłosek odnośnie konkretnego nazwiska. Jednak jak podaje Variety, Reeves może szukać do roli Bruce’a Wayne’a aktora, który będzie nawet do 20 lat młodszy od w tej chwili 46-letniego Bena Afflecka. Reżyser w tej kwestii może się zetrzeć z poglądami studia Warner Bros., które podobno wolałoby obsadzić w tej roli kogoś nieco starszego niż dwadzieścia parę lat.

„The Batman” ma pojawić się w kinach 25 czerwca 2021 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...