Nowe zdjęcia z planu „Once Upon a Time in Hollywood”. Zobaczcie, jak wygląda Margot Robbie jako Sharon Tate

News/Film 25.01.2019
Nowe zdjęcia z planu „Once Upon a Time in Hollywood”. Zobaczcie, jak wygląda Margot Robbie jako Sharon Tate

Nowe zdjęcia z planu „Once Upon a Time in Hollywood”. Zobaczcie, jak wygląda Margot Robbie jako Sharon Tate

Premiera nowego dzieła Quentina Tarantino to zawsze wydarzenie na globalną skalę. Jego najnowszy film „Once Upon a Time in Hollywood” trafi do kin jeszcze w tym roku. Emocje związane z produkcją podwyższą na pewno nowe zdjęcia z planu, na których widzimy Brada Pitta, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie.

Quentin Tarantino to jeden z tych reżyserów, których się albo kocha, albo nienawidzi. Autor takich hitów jak „Pulp Fiction”, „Django” czy „Bękarty wojny” wypracował sobie szczególny styl, który nie każdemu przypada do gustu. Reżyser dawno temu zapowiedział, że po dziesięciu pełnometrażowych filmach przejdzie na zasłużoną emeryturę. Dlatego każdy kolejny projekt, na który się decyduje, budzi tym większe emocje.

„Once Upon a Time in Hollywood” opowie o dwóch przedstawicielach branży filmowej w Hollywood późnych lat 60. Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) to była gwiazda popularnego przed laty westernu telewizyjnego. Wraz ze swoim przyjacielem i wieloletnim dublerem, Cliffem Boothem, próbują znaleźć nową pracę i wrócić na szczyt. W tym samym czasie w Los Angeles zaczyna działać niebezpieczna rodzina Charlesa Mansona.

once upon a time in hollywood
Foto: Andrew Cooper/©2019 Sony Pictures Entertainment.

Once Upon a Time in Hollywood zdjęcia – kiedy premiera?

W Polsce film Tarantino cieszy się szczególnie dużym zainteresowniem. Wszystko ze względu na rolę Rafała Zawieruchy, który wcielił się w Romana Polańskiego. Niestety, na zdjęciach opublikowanych przez portal Vanity Fair nie znajdziemy polskiego aktora. Widać na nich za to innych członków obsady: Brada Pitta, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Ala Pacino, a także samego reżysera.

Oprócz nich w filmie zagrają Damian Lewis, Dakota Fanning, Zoe Bell, Tim Roth i James Marsden. Tarantino szykował także rolę dla Burta Reynoldsa, ale aktor, znany jako ikona kina akcji, zmarł we wrześniu.

Nie jest to pierwszy raz, gdy fotografie związane z produkcją trafiły do mediów. Wciąż czekamy za to na zwiastun lub choćby teaser. Patrząc na to, jak posuwają się pracę nad filmem, na to również niedługo przyjdzie czas.

once upon a time in hollywood zdjęcia
Foto: Andrew Cooper/©2019 Sony Pictures Entertainment.

„Once Upon a Time in Hollywood” ma trafić do polskich kin 9 sierpnia tego roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Scorsese nie kończy z robieniem filmów po „Irlandczyku”. Wiemy, kiedy zacznie pracę nad „Killers of the Flower Moon”

Martin Scorsese w ostatnich latach zdecydowanie nie próżnuje. Słynny reżyser tworzy filmy fabularne i dokumentalne, a zwieńczeniem jego pracowitego okresu jest „Irlandczyk”. Nic nie wskazuje jednak na to, że Scorsese ma zamiar zatrzymać to zabójcze tempo. Już na początku następnego roku wejdzie na plan „Killers of the Flower Moon”.

News/Film 03.12.2019

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...