Tych seriali sensacyjnych prawdopodobnie nie znacie. Sprawdźcie je w TVP VOD

Top/Lokowanie produktu 23.01.2019
Tych seriali sensacyjnych prawdopodobnie nie znacie. Sprawdźcie je w TVP VOD

Tych seriali sensacyjnych prawdopodobnie nie znacie. Sprawdźcie je w TVP VOD

Seriale sensacyjne to gatunek pojemny i często eksploatowany. Każdy fan potrafi wymienić z marszu 10 ulubionych tytułów. My skupiamy się dziś na tych mniej znanych, wartych waszej uwagi. Wszystkie tytuły znajdziecie na stronie TVP VOD.

Wśród nich opowieści o pracy policji, kulisy mafijnych rozgrywek oraz cała masa intryg i moralnych rozterek. Czyli wszystko to, co fani sensacji lubią najbardziej.

Seriale sensacyjne, których prawdopodobnie nie znacie

Dobry glina

Wyprodukowany przez BBC miniserial, z twarzą dobrze znaną fanom brytyjskich seriali kryminalnych. Zwłaszcza serialu „Luther”. Główną rolę w „Dobrym glinie” gra bowiem Warren Brown, serialowy partner detektywa Johna Luthera.

Akcja serialu „Dobry glina” dzieje się w Liverpoolu. Brown wciela się w młodego policjanta Johna Paula Rocksavage’a. Mężczyzna stara się dopaść morderców swojego partnera i przyjaciela, Andy’ego Stockwella. Pogoń za przestępcami może postawić go przed niejednym moralnym dylematem.

Wewnętrzna robota

Kolejny miniserial BBC, tym razem opowiadający o zbrodni z perspektywy przestępcy. Chris i Marcus, pracownicy bankowego magazynu, postanawiają go okraść. Zostają jednak przyłapani przez kierownika, Johna Conistona. Sprawa wydaje się być zamknięta, jednak Coniston nie wzywa policji – składa mężczyznom zaskakującą propozycję.

Główne role w serialu grają wspomniany już wyżej Warren Brown i Steven Mackintosh, również znany z serialu „Luther”. Oprócz nich w produkcji pojawia się także Nicola Walker, znana z tytułów takich jak „Collateral” czy „River”.

Krew z krwi

„Krew z krwi” to nieco zapomniany i niedoceniony polski serial, wyreżyserowany przez Xawerego Żuławskiego. W produkcji wystąpili m.in. Agata Kulesza, Izabela Kuna, Zbigniew Stryj, Aleksandr Domogarow i Łukasz Simlat.

Serial sensacyjny oparty na holenderskim formacie to trzymająca w napięciu opowieść o mafijnej rodzinie, na czele której staje Carmen, córka byłego bossa. Kobieta przejmuje władzę po mężu, który zginął w trakcie porachunków gangsterskich. Jej życie zmienia się diametralnie. Carmen musi stać się bezwzględną i twardą osobą, która broni nie tylko rodzinnego biznesu, ale przede wszystkim siebie i swoich bliskich.

Świeża krew

Serial „Świeża krew” opowiada o niełatwej służbie dwóch mieszkających w Londynie potomków imigrantów. Rash Sayyad jest policjantem, a Stefan Kowalski pracownikiem Urzędu ds. Ścigania Nadużyć Gospodarczych. Razem mężczyźni zajmują się sprawą nielegalnych eksperymentów medycznych i tajemniczych morderstw. Trop prowadzi ich do dużej firmy farmaceutycznej

„Świeża krew” to nie tylko intrygująca fabuła, ukazująca kulisy pracy londyńskiej policji, ale też starcie tak odmiennych kultur. Coś, z czym Brytyjczycy mierzą się na co dzień.

Czas śmierci

Główną bohaterką serialu jest ciężarna detektyw (brzmi jak początek „Fargo”) Helen Weeks. Kobieta bada sprawę porwania dwóch dziewczynek. Musi zmierzyć się nie tylko z trudnym śledztwem, ale i moralnym dylematem. Oskarżonym jest bowiem mąż jej przyjaciółki z dzieciństwa.

W rolę detektyw Weeks wcieliła się MyAnna Buring. Aktorka zagra w nowej serialowej wersji uniwersum Wiedźmina według prozy Andrzeja Sapkowskiego. Dotychczasowe kultowe produkcje o przygodach Geralta można oglądać w TVP VOD.

Tekst powstał we współpracy z TVP VOD.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...