Peter Parker jest daleko od domu, bo na szkolnej wycieczce po Europie. To nie będzie jednak sielanka, bo obowiązki Spider-Mana wzywają.

Rok 2019 przyniesie dwa filmy z Tomem Hollandem jako Człowiekiem Pająkiem. Będzie to „Avengers: Endgame”, a także zapowiedziany na 5 lipca „Spider-Man: Daleko od domu”. Sony Pictures i Marvel Studios udostępnili właśnie pierwszy trailer wyczekiwanej superbohaterskiej produkcji.

Wygląda na to, że możemy liczyć na wszystko to, za co pokochaliśmy „Spider-Man: Homecoming”. Peter Parker nie zatracił swojego humoru, a scenarzyści poutykali w filmie sporo komizmu. To zresztą dzieło tego samego reżysera, którym jest Jon Watts.

„Spider-Man: Daleko od domu” – zwiastun filmu:

Na ekranie ponownie Tom Holland, powróci też sporo znanych postaci z Marvel Cinematic Universe. Zendaya znów zagra MJ, a Marisa Tomei powtórnie wcieli się w ciocię May. Spider-Man pozna się również z Nicholasem Furym, portretowanym przez Samuela L. Jacksona oraz Marią Hill (Cobie Smulders). Nową postacią będzie Mysterio grany przez Jake’a Gyllenhaala, który jednak wbrew przewidywaniom będzie stał po tej samej stronie, co Człowiek Pająk.

Tom Holland zdradził też, że przeciwnikami bohatera będą zbiry nazywane The Elementals. W komiksach byli to złoczyńcy nazywający się Hellfire, Hydron, Magnum i Zephyr, którzy władali siłami natury – odpowiednio ogniem, wodą, ziemią i wiatrem.

W jakim czasie została umiejscowiona akcja filmu „Spider-Man: Daleko od domu”? Tego nie wiadomo. W „Avengers: Wojna bez granic” Peter Parker stał się ofiarą Thanosa i zniknął z powierzchni ziemi. W powyższym zwiastunie ma się za to bardzo dobrze. Odpowiedź na pytanie z pewnością przyniesie „Avengers: Endgame”, które wejdzie do kin przed drugim solowym filmie o Człowieku Pająku.

„Spider-Man: Daleko od domu” pojawi się w polskich kinach 5 lipca.

Teksty, które musisz przeczytać:

Marvel ujawnia pierwsze szczegóły „She-Hulk”. Główną rolę zagra aktorka z „Orphan Black” i „Perry Mason”

Ostatnie dni przyniosły pierwszą poważną aktywność Marvela od czasu ogłoszenia decyzji o kolejnym przesunięciu premiery „Czarnej Wdowy”. Najpierw dowiedzieliśmy się więcej na temat serialu „WandaVision”, a teraz ujawniono tożsamość aktorki wcielającej się w rolę She-Hulk. Tatiana Maslany to aktorka, która kiedyś miała zagrać w „Łotr 1”.

Seriale 18.09.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...