„Ciche miejsce” to jeden z najlepszych horrorów 2018 roku. Od dziś obejrzysz go w HBO i HBO GO

News/Film 13.01.2019
„Ciche miejsce” to jeden z najlepszych horrorów 2018 roku. Od dziś obejrzysz go w HBO i HBO GO

„Ciche miejsce” to jeden z najlepszych horrorów 2018 roku. Od dziś obejrzysz go w HBO i HBO GO

„Ciche miejsce” to głośny horror Johna Krasinskiego, który zachwycił publiczność w 2018 roku. Film opowiada o rodzinie żyjącej w ciągłym niebezpieczeństwie, a żeby go uniknąć nie może wydać nawet najcichszego dźwięku. Produkcję obejrzymy już dziś w HBO i HBO GO.

Według fanów horrorów „Ciche miejsce” można uznać za jeden z najlepszych filmów grozy ubiegłego roku. Ten spodobał się widzom na tyle, że przyniósł zadowalające dochody i już powstaje jego druga część. Reżyserem produkcji i współautorem scenariusza jest John Krasinski, który wcielił się także w jedną z głównych ról u boku aktorki Emily Blunt, prywatnie żony twórcy.

Krasinski i Blunt zagrali małżeństwo Abbottów mieszkające w domu z trójką dzieci. Rodzina jest zmuszona komunikować się ze sobą za pomocą gestów i szeptów.

Świat pełen jest strasznych potworów, a te zwabiane są przez najmniejszy hałas. Kiedy pojawią się blisko ludzi, tych ostatnich czeka śmierć. Abbottowie pozornie radzą sobie z funkcjonowaniem w ciszy. Ale nawet jeśli bardzo się staramy nie wydać żadnego dźwięku, to w domu zdarzają się wypadki. Ktoś się o coś potknie, rzecz z hukiem upadnie, a wtedy…

„Ciche miejsce” to film o strachu, niebezpieczeństwie, które może nadejść z każdej strony, ale także o relacji rodzinnej, o próbie przetrwania i miłości dzieci do rodziców i rodziców do swych dzieci. Cisza, którą paradoksalnie „słychać” przez cały seans, buduje napięcie w widzach, potrafi przerazić bardziej niż niejeden jump scare.

Horror obejrzycie już dziś w serwisie HBO GO i o 20:10 w stacji HBO.

_________________________________________________________________________________________

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (9)

47 odpowiedzi na “„Ciche miejsce” to jeden z najlepszych horrorów 2018 roku. Od dziś obejrzysz go w HBO i HBO GO”

  1. nie lubię horrorów i raczej ich unikam ale ten film obejrzałem – podobał mi się ale nie wywołał u mnie strachu – pewnie dlatego mi się podobał ;-)

  2. Uwaga zawiera S P O I L E R Y.

    Mam raczej mieszane odczucia co do tego filmu. Po pierwsze nie zaliczałbym go do horrorów. To raczej thriller. Po drugie, jak dla mnie scenariusz prezentuje historię dla mnie mało wiarygodną a wręcz naciąganą. To znaczy, nie zrozumcie mnie źle, nie mam nic do ślepych ale posiadających niesamowicie wyczulony słuch potworów. To może być. Zastanawia mnie tylko jakim cudem po rozplenieniu się na świecie tej zarazy wojsko i jajogłowi nie wpadli na pomysł wykorzystania ułomności tych stworów (czyli ślepoty) i niesamowicie wyczulonego słuchu, a robi to za nich głucha dziewczynka i kobieta w połogu. Wystarczyło zorganizować dla nich swoisty open air festiwal (bez żywych wykonawców) ale z ogromnym nagłośnieniem (np. na jakimś stadionie), następnie zwabić to ścierwo tam i wybić z powietrza kiedy będą jak oszalałe biegać wśród ryczących głośników. Ale wtedy prawdopodobnie robienie filmu nie miałoby już sensu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...