Netflix powoli usuwa ze swojej platformy seriale z bohaterami Marvela. Jednym z ostatnich jest „The Punisher”, który wkrótce trafi do serwisu z nowym sezonem. Produkcja właśnie doczekała się pełnoprawnego zwiastuna.

Frank Castle pierwszy raz w serialu Netfliksa pojawił się w drugim sezonie „Daredevila”. Popularność antybohatera była jednak tak wielka, że szefowie serwisu VOD postanowili dać mu jego własny serial. Produkcja zyskała pozytywne oceny od recenzentów i doczekała się wystarczająco dobrych wyników oglądalności, żeby Netflix zamówił następny sezon. W międzyczasie jednak nad produkcjami Marvela na platformie zawisły czarne chmury. Narodziny Disney+ oraz malejąca liczba wyświetleń sprawiły, że skasowane zostały „Iron Fist”, „Luke Cage”, a ostatnio też „Daredevil”.

Podobny los po 2. sezonie czeka prawdopodobnie także „The Punisher”. Ale fani produkcji mogą na razie cieszyć się zbliżającą się premierą nowych odcinków.

W pierwszej odsłonie serialu Frank Castle poszukiwał osób odpowiedzialnych za morderstwo jego rodziny. Okazało się, że zamieszany w sprawę był też jego przyjaciel, Billy Russo. Brutalny pojedynek między mężczyznami zakończył się zwycięstwem Punishera. Ciężko ranny Russo przetrwał jednak swoje obrażenia, przyjął alter-ego Jigsawa i zaczął planować swoją zemstę.

Netflix na razie ukrywa szczegóły fabuły nadchodzącego sezonu, ale już na podstawie opublikowanego zwiastuna można stwierdzić z całkowitą pewnością, że metody Punishera nadal będą brutalne. Los połączy ścieżki mężczyzny i Amy Bendix, córki pewnego szeryfa z Ohio. Oboje narażą się grupie przestępców, którzy wyślą na nich morderców z Jigsawem na czele. Nie zabraknie trupów i okaleczeń, co doskonale pasuje do Punishera znanego z komiksów.

The Punisher zwiastun – kiedy premiera?

Do tytułowej roli powróci Jon Bernthal. Wśród znanych twarzy w obsadzie zobaczymy także Bena Barnesa, Amber Rose Revah, Corbin Bernsen, Annette O’Toole, Josh Stewart, Floriana Lima i Giorgia Whigham, która wcieli się w rolę Bendix. Ten sezon podobnie jak poprzedni będzie liczyć sobie trzynaście epizodów. Wbrew pierwotnym zapowiedziom fani raczej nie powinni się spodziewać, że gościnie w produkcji pojawią się bohaterowie znani z innych seriali Marvela na Netfliksie.

2. sezon „The Punisher” zadebiutuje w serwisie 18 stycznia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Boisz się, że na Netfliksie pojawią się reklamy? Spokojnie, to kosztowałoby serwis utratę mnóstwa pieniędzy

Netflix i reklamy? To wydaje się nieprawdopodobne. A jednak jakiś czas temu ziarnko niepokoju zostało zasiane. Serwis testował spoty promocyjne własnych produkcji pojawiające się u widzów podczas oglądania. Nowe badania wskazują, że reklam proszków do prania czy leków na prostatę na szczęście prawdopodobnie nigdy się nie doczekamy. To Netfliksa by sporo kosztowało.

Artykuł/VOD 23.01.2019

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...