Małomiasteczkowy kiosk Dawida Podsiadły może być twój. Tak muzyk działa na rzecz WOŚP

News/Muzyka 09.01.2019
Małomiasteczkowy kiosk Dawida Podsiadły może być twój. Tak muzyk działa na rzecz WOŚP

Małomiasteczkowy kiosk Dawida Podsiadły może być twój. Tak muzyk działa na rzecz WOŚP

W trakcie promocji swojej ostatniej płyty Dawid Podsiadło zaskakiwał na każdym kroku. Teraz robi to ponownie, ale w szczytnym celu.

Można już było zadzwonić do muzyka w celu poznania daty premiery jego krążka, w Warszawie powstał mural z Małomiasteczkową krzyżówką, a jeszcze wcześniej artysta sprzedawał swoje ostatnie muzyczne dokonanie w kiosku.

I właśnie ostatniego z wymienionych punktów dotyczy aukcja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na której można licytować wyżej wspomniany kiosk. Ten sam, który swego czasu stał pod Pałacem Kultury i Nauki. Tak, to nie żart, choć może tak to brzmieć.

Małomiasteczkowy kiosk zostanie dostarczony szczęśliwemu nabywcy wraz z… Dawidem Podsiadłą.

Bo jak głosi opis aukcji, w której najwyższa oferta wynosi obecnie 1125 zł, kiosk zostanie przywieziony osobiście przez samego artystę. Jednak, aby tak się stało, przez kupującego musi zostać spełniony jeden warunek. Musi on posiadać kawałek ziemi, placu lub działki, gdzie kiosk zostanie postawiony przy pomocy dźwigu.

Aukcja trwa do 31 stycznia do godziny 15:45. W tym roku środki zebrane przez WOŚP zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Kiosk Dawida licytować można pod tym linkiem.

Inne aukcje WOŚP związane z popkulturą

Tysięczny klaps z filmu „Kler”

Biorąc pod uwagę to jakim powodzeniem obraz Wojciecha Smarzowskiego cieszył się w 2018 roku w kinach, przedmiot ten wydaje się szczególny. Jurek Owsiak otrzymał go osobiście od reżysera filmu. Z kolei dla Smarzowskiego był to prezent od ekipy, wręczony mu w Brzesku, w Pałacu Goetza, gdzie właśnie padł tysięczny klaps na planie filmu. Na tyle przedmiotu znalazły się podpisy aktorów i innych osób, które odpowiadały za „Kler”.

Gadżety z serialu „Chyłka – Zaginięcie”

Przedmiotem aukcji są plakat z autografem Magdaleny Cieleckiej z serialu „Chyłka – Zaginięcie”, a także gadżety z logiem serialu: długopis i etui także z autografem oraz notes z dedykacją i podpisem.

Ekskluzywny seans w Multikinie

Uczta dla wszystkich kinomanów. Multikino oferuje zorganizowanie ekskluzywnego pokazu dla zwycięzcy aukcji i 20 jego znajomych na wybrany film 2D z aktualnego repertuaru sieci. Jednak na tym nie koniec atrakcji, bo osoba, która wygra licytację będzie miała okazję zwiedzić kino i zajrzeć za jego kulisy. Do wyboru jest jedno z 32 kin sieci w 27 miastach w Polsce, a seans można zorganizować w wybrany dzień od poniedziałku do czwartku.

Sukienka Beaty Kozidrak z Festiwalu w Sopocie

Bądźmy ze sobą szczery, królowa jest tylko jedna i jest nią Beata Kozidrak. Do zdobycia jest suknia z trenem, autorstwa Patrycji Kujawy. Jest ona w kolorze czarnym, z ręcznie wyszywanymi kamieniami i ręcznie napisanym tekstem piosenki Ta sama chwila. W tej kreacji Beata Kozidrak wystąpiła na jubileuszu 40-lecia zespołu Bajm na Festiwalu w Sopocie.

Fotel lotniczy z „Planety Singli 2”

Licytować można fotel stanowiący element scenografii w filmie Sama Akina. Pojawia się on w scenie, w której bohater grany przez Macieja Stuhra próbuje wylecieć samolotem do Los Angeles. Co ważne, fotel opatrzono podpisami aktorów z „Planety Singli 2”.

Marynarka Natalii Nykiel

https://www.youtube.com/watch?v=Giu_3XLTiPc

To właśnie w niej artystka wystąpiła podczas koncertu „Warszawa Stolica Sylwestra 2018”. Marynarka została specjalnie zaprojektowana i ręcznie zdobiona.

Katarzyna Puzyńska zestaw książek

Miłośnikom kryminałów nie trzeba jej przedstawić. Katarzyna Puzyńska to topowa polska autorka w tym gatunku. W skład zestawu, który jest do zdobycia na aukcji WOŚP, wchodzą:

  • saga kryminalna o Lipowie: 16 tomów w twardej oprawie z autografamii
  • „Nora”: książka z autografem
  • „Policjanci. Ulica”: książka z autografem
  • „Rodzanice”: prebook książki z autografem
  • „Opowiem ci o zbrodni”: książka z autografem
  • „Motyl”: książka w wydaniu czeskim
  • zakładka magnetyczna z Muminkami
  • pamiątkowa torba płócienna – Zlot w Lipowie.

Wszystkie tegoroczne aukcje WOŚP można znaleźć na Allegro.

* Zdjęcie główne: Jacek Kołodziejski

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...