Marvel dosyć ostrożnie podchodzi do kwestii przedpremierowych materiałów z „Avengers: Endgame”. Na pocieszenie fani MCU otrzymali kolejny zwiastun nadchodzącego wielkimi krokami solowego filmu o Kapitan Marvel. W nowym materiale nie zabrakło wcześniej niewidzianych ujęć.

Zanim rozwijana od ponad dziesięciu lat historia Marvel Cinematic Universe zostanie zakończona w obecnym kształcie, Disney zamierza wprowadzić do gry jeszcze jednego gracza. Chodzi oczywiście o Kapitan Marvel, czyli Carol Danvers graną przez Brie Larson. Najnowszy film Marvela przeniesie widzów do czasów na długo przed powstaniem Iron Mana czy Hulka. Jak zresztą pokazuje nowy zwiastun, Nick Fury zainspirował się właśnie Kapitan Marvel, gdy wpadł na pomysł Avengers.

Oprócz ikonicznej bohaterki w filmie pojawi się najsłynniejsza rasa obcych w całym komiksowym świecie Marvela. To właśnie tajemna inwazja Skrullów na Ziemię połączy dyrektora T.A.R.C.Z.Y. i posiadającą supermoce wojowniczkę Kree. Coraz więcej potwierdza, że „Kapitan Marvel” będzie się rozgrywać co najmniej na dwóch płaszczyznach czasowych – w trakcie treningu Danvers przez Mar-Vella (Jude Law) oraz po jej ponownym powrocie na Ziemię.

Kapitan Marvel zwiastun – kiedy premiera?

Do pokazanych wcześniej sekwencji należą walka Kapitan Marvel ze Skrullem udającym staruszkę oraz rozmowa z Nickiem Furym na temat inwazji obcych. Zostają one w najnowszym zwiastunie poszerzone jednak o dodatkowe ujęcia. Nie brakuje też nowych scen walki, na których bohaterka popisuje się umiejętnością latania i wyładowaniami energii. Ponieważ mamy do czynienia z prequelem, powraca także uwielbiany przez fanów agent Coulson.

Materiał wideo pełen jest też humorystycznych interakcji między Furym i Kapitan Marvel. Wygląda na to, że Disney po traumatycznym dla wielu bohaterów (i widzów) „Avengers: Wojna bez granic” pragnie nieco rozluźnić atmosferę. Ma w tym pomóc osoba Brie Larson, która wielokrotnie dała się poznać jako aktorka z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Dlatego prosiła o rady starszych aktorów, którzy wcześniej występowali w MCU.

„Kapitan Marvel” trafi do polskich kin 8 marca.

Teksty, które musisz przeczytać:

Marvel ujawnia pierwsze szczegóły „She-Hulk”. Główną rolę zagra aktorka z „Orphan Black” i „Perry Mason”

Ostatnie dni przyniosły pierwszą poważną aktywność Marvela od czasu ogłoszenia decyzji o kolejnym przesunięciu premiery „Czarnej Wdowy”. Najpierw dowiedzieliśmy się więcej na temat serialu „WandaVision”, a teraz ujawniono tożsamość aktorki wcielającej się w rolę She-Hulk. Tatiana Maslany to aktorka, która kiedyś miała zagrać w „Łotr 1”.

Seriale 18.09.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...