Nie pierwszy odcinek nowego, piątego sezonu, a całkiem nowa odsłona – już jutro na Netfliksie zadebiutuje „Czarne lustro: Bandersnatch”, pełnometrażowy film, nawiązujący do dobrze znanego serialowego cyklu.

Akcja filmu „Czarne lustro: Bandersnatch” przeniesie widzów do 1984 roku. Głównym bohaterem jest młody programista, który pracuje nad opartą o mroczną powieść fantasy grą. W pewnym momencie chłopak zaczyna kwestionować zastaną rzeczywistość.

„Czarne lustro: Bandersnatch” – zobacz zwiastun

Brzmi jak początek jednego z wielu epizodów serii „Czarne lustro”. Wygląda jednak na to, że film stanowić będzie preludium do kolejnego, piątego sezonu. Według wcześniejszych doniesień odsłona ta ma być inna niż poprzednie. Piąty sezon serialu ma być interaktywny – to my zdecydujemy o przebiegu fabuły. Nie wiadomo jednak, czy zasada ta będzie mieć zastosowanie przy debiutującym jutro (28.12.2018 r.) filmie. Nie znamy również jeszcze daty premiery 5. sezonu produkcji.

„Czarne lustro” to seria stworzona przez Charliego Brookera, która na Netfliksa trafiła w 2014 roku. Wcześniej serial emitowany był na brytyjskim Channel 4. W nowym filmie wystąpili między innymi Fionn Whitehead („Dunkierka”), Will Poulter („The Little Stranger”) i Asim Chaudhry.

„Czarne lustro: Bandersnatch” oraz wszystkie serie serialu znajdziecie na Netfliksie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

198 odpowiedzi na “„Czarne lustro: Bandersnatch” zadebiutuje już jutro. Sprawdź zwiastun nowego filmu Netfliksa”

  1. Co czytelnikom daje informacja, że premiera „już jutro”, skoro nie wiadomo kiedy autor napisał / opublikował te słowa. Przeglądam całą stronę z tym materiałem i nigdzie nie widzę daty publikacji. Zmieńcie sposób pisania, albo dodajcie tę brakującą informację (która jest chyba podstawą blogów/newsów), żeby czytelnik miał jakiś punkt odniesienia!

    • Ale to elementarne. Artykuł był pisany dzień przed premierą filmu. Wiec jak będzie premiera to poznasz datę publikacji artu;))) To coś na zasadzie splątania kwantowego.
      Gdzie miałeś fizykę???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...