Nie możesz się doczekać „Wiedźmina” od Netfliksa? Już dziś kupisz komiks dwóch Polek o przygodach Geralta

News/Komiksy 19.12.2018
Nie możesz się doczekać „Wiedźmina” od Netfliksa? Już dziś kupisz komiks dwóch Polek o przygodach Geralta

Nie możesz się doczekać „Wiedźmina” od Netfliksa? Już dziś kupisz komiks dwóch Polek o przygodach Geralta

Stęskniliście się za Geraltem z Rivii? Od dzisiaj możecie na nowo przenieść się do jego świata. Tym razem w wersji komiksowej dzięki pierwszemu zeszytowi „The Witcher: Of Flesh and Flame”.

Na serial o najsłynniejszym Wiedźminie jeszcze trochę poczekamy, bo jego premiera ma odbyć się w 2019 roku i to najprawdopodobniej pod koniec. Dużej gry fabularnej też nie ma się co spodziewać, pozostaje nam tylko cieszenie się okazjonalnymi, mniejszymi dodatkami i występami Geralta w innych seriach, jak na przykład „Soulcalibur VI”. Kolejnych książek także nie widać nigdzie na horyzoncie. Jeśli jednak chcecie już westchnąć ze zrezygnowania, radzimy się powstrzymać.

Od dzisiaj możecie kupić pierwszy zeszyt komiksu „The Witcher: Of Flesh and Flame” wydawnictwa Dark Horse. Jak wynika z krótkiego opisu:

Geralt zostaje wezwany przez starego przyjaciela do pomocy przy rozwiązaniu zagadki, w którą uwikłana jest córka znajomego. Po przybyciu na miejsce w celu zbadania sprawy, Geralt z zaskoczeniem odkrywa obecność innego przyjaciela z przeszłości. Wkrótce przenosi się do krainy, która wykroczy poza jego pierwotne wyobrażenia.

Seria komiksów, których początkiem jest omawiany pierwszy zeszyt, będzie śledziła losy Geralta i Jaskra w trakcie zupełnie nowej przygody.

Za stworzenie „The Witcher: Of Flesh and Flame” odpowiada polski duet artystek, Aleksandra Motyka, która napisała scenariusz do dzieła, oraz Marianna Strychowska odpowiedzialna za okładkę i rysunki. Jakiś czas temu rozmawialiśmy ze Strychowską o nadchodzącym komiksie. Artystka zapowiadała wtedy, że czytelnicy spotkają na kartach tego zeszytu postaci znane z gier, ale także pełen wachlarz nowych bohaterów oraz debiutujących w świecie Geralta z Rivii stworów.

Od dzisiaj możecie przekonać się na własne oczy, jak wypada nowy komiks „The Witcher: Of Flesh and Flame”.

Wprawdzie Dark Horse to amerykański wydawca, jednak istnieje możliwość międzynarodowej dostawy. Niestety, jeśli będziecie chcieli otrzymać wersję papierową komiksu, to będziecie musieli na niego trochę poczekać. Najkrótszy czas dostawy wprawdzie oferowany jest w zakresie od dwóch do ośmiu dni roboczych, jednak taka przyjemność kosztuje ponad 50 dol. Bardziej przyjazne ceny (w okolicach 7-8 dol.) oferują dwie pozostałe możliwości przesyłki, które deklarują czas dostawy w zakresie 7-18 dni roboczych (Priority) oraz 20-30 dni roboczych (Standard). Na szczęście dla bardziej niecierpliwych istnieje także możliwość zakupienia wersji online. Sam komiks dostaniemy w cenie 3,99 dol., czyli około 15 zł.

Komiks „The Witcher: Of Flesh and Flame” możecie kupić od dzisiaj za pośrednictwem strony internetowej wydawnictwa Dark Horse.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

14 odpowiedzi na “Nie możesz się doczekać „Wiedźmina” od Netfliksa? Już dziś kupisz komiks dwóch Polek o przygodach Geralta”

    • Egmont Polska wydał wszytko od Dark Horse, to i to kiedyś wyda. Jak ktoś chce szybko dostać wersje po angielsku, to można np. spróbować w Atom Comics lub w wersji cyfrowej na comixology lub dark horse digital.

  1. Podłączam się do pytań poprzedników odnośnie polskiego wydania tego tytułu. Byłoby głupio, gdyby komiks tworzony przez Polki nie był dostępny w polskiej wersji ;P.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...