Ruszaj do Biedronki i do Lidla. W tych sklepach znajdziesz już dziś płyty winylowe w dobrych cenach

Artykuł/Muzyka 17.12.2018
Ruszaj do Biedronki i do Lidla. W tych sklepach znajdziesz już dziś płyty winylowe w dobrych cenach

Ruszaj do Biedronki i do Lidla. W tych sklepach znajdziesz już dziś płyty winylowe w dobrych cenach

Kolejna porcja pomysłów na świąteczne prezenty. Tym razem z pomocą przychodzą dwie sieci sklepów. Sprawdźcie promocje na winyle w Biedronce i Lidlu.

Płyta winylowa to zawsze dobry prezent na święta dla każdego melomana. W ofertach Biedronki i Lidla pojawiły się nowe tytuły, wśród nich sporo polskiej muzyki i kultowi zagraniczni artyści. Jeśli nie macie na czym słuchać woskowych płyt, Lidl również ma dla was propozycję – Gramofon DT 250 z przedwzmacniaczem i złączem USB w cenie 499 zł.

Winyle w Biedronce i Lidlu – co warto kupić?

Massive Attack – Mezzanine – 49,99 zł

Massive Attack MezzanineTrzeci album legendy triphopu, wydany w 1998 roku. Oprócz tytułowego utworu na płycie znalazły się między innymi single Risingson, Inertia Creeps czy bodaj najbardziej rozpoznawalny numer Massive Attack, wielokrotnie coverowany przez innych artystów Angel. Płytę kupicie w Biedronce.

Amy Winehouse – Back to Black – 49,99 zł

amy winehouse back to blackDrugi i ostatni album jednej z najbardziej utalentowanych wokalistek naszych czasów, zawiera takie utwory jak Love is a Losing Game, Tears Dry on Their Own czy już kultowe You Know I’m No Good, Rehab i tytułowy Back to Black. Płytę kupicie w Biedronce

 

Lech Janerka – Historia podwodna – 44,99 zł

lech janerka historia podwodnaWydany w 1986 roku debiutancki solowy album, który Lech Janerka nagrał zaraz po odejściu z zespołu Klaus Mittfoch. Znalazły się na nim między innymi utwory Ta zabawa nie jest dla dziewczynek i Jest jak w niebie. Płytę kupicie w Lidlu.

 

Zbigniew Wodecki – The Best: Zacznij od Bacha – 44,99 zł

wodeckiZbigniew Wodecki zostawił po sobie całą masę hitów, które wszyscy znamy. Część z nich znalazła się na płycie The Best: Zacznij od Bacha. Wśród nich między innymi Lubię wracać tam gdzie byłem, Opowiadaj mi tak, Z Tobą chcę oglądać świat czy Znajdziesz mnie znowu. Album kupicie w Lidlu.

A co poza tym?

W ofercie Biedronki znajdziecie także m.in. płyty Becka, Dire Straits, Guns N’ Roses i The Cure. Pełną ofertę znajdziecie na stronie sklepu. Z kolei w Lidlu czeka na was cała kolekcja płyt kultowych polskich wykonawców, wśród nich Brygada Kryzys, Klaus Mittfoch i TSA. Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.

Ile to kosztuje?

W Biedronce za każdą z płyt zapłacimy 49,99 zł, zaś w Lidlu – 44,99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja w Biedronce trwa w dniach 17.12-30.12, natomiast w Lidlu od 17.12 do wyczerpania zapasów.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...