Nowy Rok z Netfliksem będzie świetny! Wjeżdżają wszystkie sezony „Jak poznałem waszą matkę” i nie tylko

News/Seriale 12.12.2018
Nowy Rok z Netfliksem będzie świetny! Wjeżdżają wszystkie sezony „Jak poznałem waszą matkę” i nie tylko

Nowy Rok z Netfliksem będzie świetny! Wjeżdżają wszystkie sezony „Jak poznałem waszą matkę” i nie tylko

Netflix zaszalał. Jeszcze niedawno narzekałam, że nie mam gdzie obejrzeć wszystkich sezonów „Jak poznałem waszą matkę”, a tu serwis zapowiada, że w Nowy Rok uraczy nas całą serią. W kontekście dzisiejszej ucieczki Showmaksa z Polski, platforma jawi się jako Św. Mikołaj. Albo i pięciu brodatych jegomości.

Marzeniem większości fanów seriali jest powstanie jednej wielkiej platformy VOD, na której znajdziemy wszystkie interesujące treści. Cudownie byłoby płacić konkretny abonament i mieć dostęp zarówno do „Gry o tron”, „Opowieści podręcznej” i „Stranger Things” w ramach jednego serwisu. To się na pewno nie ziści, ale trzeba przyznać, że Netflix robi wszystko, żeby poszerzać swoją ofertę nie tylko o własne produkcje, ale też te uwielbiane przez widzów na całym świecie, stając się prawie monopolistą na rynku pod względem liczby materiałów.

Netflix w 2019 roku stawia na sentymenty i wspomnienia. Wraz z jego początkiem do serwisu trafią aż cztery ukochane seriale.

„Jak poznałem waszą matkę” na Netflix!

Największą niespodzianką jest dla mnie pojawienie się produkcji „Jak poznałem waszą matkę”. Uwielbiam ten sitcom, o wiele bardziej przypadł mi do gustu niż jego poprzednik, „Przyjaciele”, który też nota bene trafił na Netfliksa na początku, ale w tego roku. Powrót Teda, Barneya, Marshalla, Lily i Robin z pewnością sprawi, że Nowy Rok będzie przyjemniejszy.

Do Netfliksa trafią też „Homeland”, „Synowie Anarchii” i „Skazany na śmierć”.

I to będzie doskonała okazja, by albo nadrobić te seriale (przyznam, że mnie czeka maraton z „Synami Anarchii”), albo by przypomnieć sobie tytuły, które dobrze znamy od lat.

Kiedy i w jakiej formie produkcje trafią do Netfliksa?

 • Jak poznałem waszą matkę – 1 stycznia 2019 roku; wszystkie dziewięć sezonów
 • Synowie Anarchii – 1 stycznia 2019 roku; wszystkie siedem sezonów
 • Homeland – 1 stycznia 2019 roku, sześć sezonów
 • Skazany na śmierć – 1 stycznia 2019 roku, wszystkie pięć sezonów

To się nazywa Nowy Rok!

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (12)

656 odpowiedzi na “Nowy Rok z Netfliksem będzie świetny! Wjeżdżają wszystkie sezony „Jak poznałem waszą matkę” i nie tylko”

 1. moi kumple wymyślili nową grę: Netflix Ruletkę – strzela się w jakim czasie produkcji (filmowej lub serialowej) pojawi się wątek gejowski lub lesbijski; wygrywa ten z najbliższym czasem…

   • ….to było tylko tak na marginesie:) poza tym to klasyki starej daty, jak “Przyjaciele” (oskarżani o nastroje homofobiczno-rasistowskie dziś); obecnie narracja streamingów to polit-poprawne formatowanie; patrz: Szkoła dla elity, Berlińskie Psy, Pine Gap…i inne

 2. Mają mnie na ten rok.
  Pamiętam, jak 1 stycznia 2018 wróciłem zmęczony z imprezy, po czym odpaliłem Netflixa majac nadzieje, ze o 4 rano juz sa Przyjaciele, po czym obejrzalem 5 pierwszych odcinków.
  Rok po tym, tak będzie i z HIMYM.
  Dziękuję Pan Netflix

 3. Pytanie do osób które mają Netflixa: czy wszystkie te seriale są po polsku? A jeśli tak, to z dubbingiem, lektorem czy z napisami?

 4. Wszystko pięknie, ale do czasu, kiedy odpali się napisy. Wulgarne, prymitywne tłumaczenie :/Jakim cudem w lekkim, romantyczno-obyczajowym serialu typu HIMYM pojawiają się określenia typu “wyruch.ć”, “przelizac”, a angielskie “I’m grown up man” tłumaczone jest jako “stara ze mnie dupa”? Łapka w dół dla Netflixa za dopuszczenie takiego tłumaczenia :(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...