Wszyscy łapki w dół. Sprawdziliśmy, które wideo na YouTubie są najbardziej nielubiane

Top/YouTube 11.12.2018
Wszyscy łapki w dół. Sprawdziliśmy, które wideo na YouTubie są najbardziej nielubiane

Wszyscy łapki w dół. Sprawdziliśmy, które wideo na YouTubie są najbardziej nielubiane

Mówiąc o rekordach, zwykle mamy na myśli te pozytywne. Jednak szczególnie w internecie da się również zasłynąć z tych niechlubnych osiągnięć. Taki los spotkał poniższe zestawienie materiałów opublikowanych na platformie YouTube.

Wideo „YouTube Rewind 2018: Everyone Controls Rewind” przez niecały tydzień od momentu opublikowania zdążyło się już wspiąć na drugie miejsce niechlubnego rankingu, czyli najbardziej nielubianych filmów na platformie YouTube. I patrząc na oszałamiające tempo przyrostu łapek w dół, może jeszcze zawalczyć o pierwsze miejsce na podium. Z jakimi treściami konkurował nowy materiał?

Najbardziej nielubiane filmy na YouTubie – lista:

Rebecca Black – Friday

Tej piosenki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać –  jej premiera miała miejsce aż siedem lat temu. Swego czasu piosenkarka ze swoim wideo powędrowała nawet na sam szczyt listy najbardziej nielubianych wideo na YouTubie. Jednak w związku z komplikacjami prawnymi utwór został usunięty na pewien czas z platformy. Skutkiem ubocznym był… spadek artystki w omawianym rankingu.

Luis Fonsi – Despacito ft. Daddy Yankee

Despacito może i było dla wielu piosenką 2017 roku. Ba, to ten utwór króluje w zestawieniu filmów na YouTubie z największą ilością łapek w górę z oszałamiającym wynikiem 31 mln takich reakcji. Jednak jak pokazuje ranking nielubianych materiałów, dla ponad 3,7 mln użytkowników był to także utwór zaliczany do kategorii tych najgorszych.

Can this video get 1 million dislikes?

Sporo łapek w dół zyskała jedna z najpopularniejszych osobistości internetu, czyli PewDiePie. Oczywiście w samym tytule widać, że szwedzki youtuber celował w ten właśnie rekord, jednak łącznie zebrał zdecydowanie więcej, niż sam zakładał. Wideo ma już 3,76 mln negatywnych reakcji.

Official Call of Duty®: Infinite Warfare Reveal Trailer

Jak widać na YouTubie nie tylko muzyka może się nie podobać, ale właściwie wszystko, co użytkownicy uznają za godne potępienia. Z taką reakcją spotkała się także oficjalna zapowiedź gry z serii „Call of Duty”, która miała swoją premierę w 2016 roku. Trailer do gry zebrał na tę chwilę łącznie 3,78 mln łapek w dół.

Jake Paul – It’s Everyday Bro (Song) feat. Team 10 (Official Music Video)

Kategoria najbardziej nielubiane filmy na YouTube posiada oczywiście swoje podium. Otwiera je kolejna znana osobistość platformy, a mianowicie Jake Paul. Jednocześnie swoją piosenką przekracza magiczny próg 4 mln negatywnych reakcji od  momentu opublikowania materiału pod koniec maja 2017 roku.

YouTube Rewind 2018: Everyone Controls Rewind | #YouTubeRewind

Drugie miejsce w zestawieniu zajmuje wspomniany wcześniej materiał opublikowany za pomocą oficjalnego kanału platformy. Na chwilę obecną wideo notuje 8,45 mln łapek w dół, jednak ta liczba może się dynamicznie zmieniać. Jeszcze wczoraj BBC donosiło, że materiał zebrał 6,8 mln negatywnych reakcji. A już dzisiaj jest to prawie dwa miliony więcej, więc być może będziemy niedługo świadkami historycznego przejęcia pierwszego miejsca.

Justin Bieber – Baby ft. Ludacris

A skoro mowa o pierwszej pozycji, to jest nią oczywiście głośny debiut Justina Biebera, który tę pozycję wywalczył już w 2011 roku. Na jakiś czas musiał oddać panowanie wspomnianej już tutaj Rebecce Black. Jednak od 2013 roku Baby utrzymuje swoje panowanie w kategorii najbardziej nielubiane filmy na YouTube. Obecnie utwór ma 9,8 mln łapek w dół.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Wszyscy łapki w dół. Sprawdziliśmy, które wideo na YouTubie są najbardziej nielubiane”

  1. Spokojnie. Ta piosenka Rebeki nie jest zła – tak samo jak Biebera – po prostu ludzka zazdrość.
    (tzn. generalnie to kupy, ale są gorsze)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...