Netflix może brutalnie kończyć żywot niektórych produkowanych opowieści, ale równocześnie przedstawia swoim użytkownikom nowe opcje. Tym razem serwis VoD proponuje swoim użytkownikom serial „The Umbrella Academy”.

Fabuła serialu zapowiada się intrygująco. W 1989 roku czterdzieści trzy kobiety tego samego dnia rodzą dzieci. Problem w tym, że żadna z nich nie była w ciąży jeszcze rankiem w dniu porodu. Siedmioro z tych wyjątkowych niemowląt zostaje adoptowanych przez miliardera sir Reginalda Hargreeve’a. Przybrany ojciec siedmiorga postanawia przygotować swoje szczególne potomstwo do misji ocalenia świata. Niestety, gdy dzieci stają się nastolatkami, ich drogi się rozchodzą.

Na wieść o śmierci ojca, sześcioro żyjących z rodzeństwa musi po latach rozłąki ponownie się zjednoczyć. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć postanawiają wspólnie dojść do sedna tajemnicy śmierci sir Reginalda Hargreeve’a. To zadanie nie będzie jednak łatwe. Przed nimi stoi bowiem widmo końca świata, a dzielące ich różnice w umiejętnościach i charakterach tylko będą komplikowały sprawę.

„The Umbrella Academy” to więcej niż tylko ciekawa fabuła.

Warto zwrócić uwagę na obsadę aktorską, którą będziemy mogli zobaczyć w obrazie. W głównych rolach zobaczymy między innymi świetną Ellen Page („Juno”, „Incepcja”), Toma Hoppera („Piraci”, „Gra o tron”), Emmy Raver-Lampman, Roberta Sheehana („Misfits”), Davida Castañedę, Aidana Gallaghera, Camerona Brittona („Mindhunter”) i Mary J. Blige.

„The Umbrella Academy” jest oparte o serię komiksów wydawanych przez Dark Horse Comics. Twórcą graficznych powieści jest Gerard Way, a ich ilustratorem Gabriel Bá. Z kolei sam serial został wyprodukowany przez Universal Cable Productions na zlecenie Netfliksa. Głównym twórcą obrazu, a zarazem jego producentem wykonawczym jest Steve Blackman odpowiedzialny wcześniej za takie projekty, jak „Fargo” czy „Altered Carbon”. Oprócz Blackmana wśród współproducentów wykonawczych można znaleźć twórców komiksów, firmę Dark Hourse Entertainment zaangażowaną przy oryginalnej serii opowieści, Jeffa F. Kinga i firmę Bluegrass Television. Pierwszy sezon serialu ma mieć 10 odcinków.

Serial „The Umbrella Academy” zadebiutuje na platformie Netflix już 15 lutego 2019 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Takeshi Kovacs powraca. Już jest pełny zwiastun 2. sezonu serialu „Altered Carbon”. Premiera jeszcze w tym miesiącu na Netfliksie

„Altered Carbon” to serial science-fiction platformy streamingowej Netflix, bazujący na twórczości Richarda Morgana „Modyfikowany węgiel”. Produkcja cieszyła się uznaniem widzów i krytyków, chwalących ją za ciekawe podejście do tematyki reinkarnacji i racząc widzów dawką wciągającej akcji. Już pod koniec lutego na platformie Netflix zobaczymy nowe odcinki. Co zdradza nam najnowszy zwiastun serialu?

Trailer/Seriale 11.02.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...