Jeśli czekasz na 3. sezon „Stranger Things”, to wiedz, że dostaniesz nie tylko nowe odcinki, ale i nową grę!

News/Gry 07.12.2018
Jeśli czekasz na 3. sezon „Stranger Things”, to wiedz, że dostaniesz nie tylko nowe odcinki, ale i nową grę!

Jeśli czekasz na 3. sezon „Stranger Things”, to wiedz, że dostaniesz nie tylko nowe odcinki, ale i nową grę!

Netflix wie, jak promować swoje produkcje i wykorzystuje do tego bardzo oryginalne i ciekawe środki. Wieść niesie, że fani serialu „Stranger Things” dostaną nową grę inspirowaną produkcją.

„Strager Things” to zupełnie niezwykły serial wśród oferty Netfliksa. To hit platformy na punkcie którego oszalał cały świat. Odbiór produkcji przez widzów był na tyle pozytywny, że w przyszłym roku mamy dostać jego trzecią odsłonę. A jako że 2019 rok już właściwie puka nam do drzwi, machina promocyjna zaczyna się powoli rozkręcać.

Jeśli podobała wam się stylizowana na klimat lat 80. XX wieku „Stranger Things: The Game”, to będziecie zachwyceni tą informacją. Netflix ponownie podjął współpracę z BonusXP, studio deweloperskim odpowiedzialnym za wspomnianą grę. Jednak jak relacjonuje serwis Polygon, w przeciwieństwie do niej, „Stranger Things 3: The Game” ma podążać śladami wydarzeń trzeciego sezonu serialu.

„Stranger Things 3: The Game” ma być trochę bardziej skomplikowana niż jej poprzednia odsłona.

Grę oficjalnie zapowiedzieli twórcy serialu, Matt i Ross Duffer, na gali The Game Awards 2018.

Tak jak pierwsza część gry, „Stranger Things 3: The Game” będzie oparta na podobnym pomyśle wizualnym. Stylem wykonania ma nawiązywać do gier retro. W nadchodzącej rozgrywce gracze będą mogli najprawdopodobniej przejąć kontrolę nad kilkoma różnymi postaciami z serialu, z których każda będzie miała własne, szczególne umiejętności i ruchy dopasowane w zależności od ich charakteru.

Na ten moment ani twórcy gry, ani tym bardziej Netflix, nie ujawnili szczegółów spodziewanej rozrywki, przynajmniej jeśli chodzi o fabułę. Wiadomo jedynie, że ma być ona oparta na wydarzeniach, które zobaczymy w nadchodzącym sezonie.

Nie ujawniono jeszcze oficjalnej daty premiery „Stranger Things 3: The Game”.

Można się jednak spodziewać, że będziemy mogli ponownie zagrać postaciami z serialu bliżej premiery jego trzeciego sezonu. Ten ma pojawić się latem 2019 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...