Fani Marvel Cinematic Universe czekali na trailer „Avengers: Endgame” od miesięcy. Wydarzenia Avengers: Wojna bez granic pozostawiły fanów z większą liczbą pytań niż odpowiedzi. Właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły ostatniego rozdziału tej opowieści, a także jej tytuł, który brzmi „Avengers: Endgame”.

Lata Marvel Cinematic Universe zapiszą się w historii kina jako jeden z najciekawszych i najbardziej ekscytujących okresów XXI wieku. Opowieść zapoczątkowana przez „Iron Mana” w 2008 roku zostanie zamknięta jedenaście lat później. Do ostatecznego pojedynku z Thanosem dzierżącym władzę nad wszystkimi Kamieniami Nieskończoności dojdzie w filmie „Avengers: Endgame”.

Szczegóły produkcji przez wiele miesięcy były skrywane w tajemnicy. Fani filmów Marvela wiedzieli jedynie, że Pepper Potts przywdzieje zbroję na wzór stroju Iron Mana, a Loki na pewno nie powróci w nadchodzącym filmie. Reszta to były spekulacje oparte na kilku nieoficjalnie ujawnionych grafikach i informacjach. Wiadomo było jednak, że prędzej lub później, ale Disney będzie musiał opublikować zwiastun filmu. Ten czas nadszedł właśnie dzisiaj.

„Avengers 4″ zwiastun – kto wystąpi w filmie?

Opublikowany trailer produkcji pokazuje, co działo się z pozostałymi przy życiu bohaterami po wydarzeniach z „Avengers: Wojna bez granic“. Połowa rozumnego życia we Wszechświecie została wówczas wyeliminowana jednym gestem przez Thanosa. Kilku superbohaterów jednak przetrwało. Śmierć połowy ludzkości była jednak mocnym ciosem dla ich morale. Widać to w samym zwiastunie, gdy część ocalałych członków zespołu ogląda zdjęcia poległych, a pozostali próbują bez wielkich nadziei opracować plan pokonania wroga.

„Avengers 4″ trafi do kin na całym świecie w kwietniu 2019 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (7)

144 odpowiedzi na “Avengers wyruszają w ostatnią podróż. Zobacz zapowiedź filmu „Avengers: Endgame””

 1. Wiadomo co się stanie – Thanos zostanie pokonany i kamieniem czasu cofnie się śmierć połowy istnień. Zagadką jest tylko kto pokona Thanosa.

  • Pewnie okaże się też że ta jedna osoba która pokona Thanosa nie może być potem wskrzeszona bo to ożywi też Thanosa….
   #plotTwist #ostatecznePoswiecenie #HollywoodNieUmieWScenariusze

  • Bzudry. Kamień czasu nie jest tak potężny. Thanos mając 5 kamieni cofnął czas jedynie kilku/nastu m^3. Jeżeli kamień czasu manipuluje czasem określonej przestrzeni/objętości, to żeby cofnąć czas całego wszechświata, trzeba by mieć z 5 kamieni czasu. Szczerze wątpię, że takie manipulowanie czasem jest możliwe, a jeżeli jest, to kamień czasu byłby niewiarygodnie OP, a fabuła A:IW byłaby bez sensu, bo Dr Strange cały czas miał najpotężniejszą broń we wszechświecie, dzięki której zniszczyłby 10 Thanosów na raz, a jej nie wykorzystał. Mógłby cofnąć czas o 10 lat, gdy już wiedział, że Thanos dopnie swego.

   • Moja żona przeczytała sporo spekulacji po ostatniej części i chyba najbardziej prawdopodobna wersja jest dla nas taka, że ta połowa ludzkości jest uwięziona w kamieniu duszy. Czyli pewnie zniszczenie lub przynajmniej odebranie go Thanosowi może prowadzić do uwolnienia.

 2. Apel do redaktorów Spidersweb. Cenie sobie newsy na waszym portalu, ale kompletnie nie mogę zrozumieć jak osoby tak obeznane z technologią i kulturą w sieci, promujące odpowiednie zachowania, nie potrafią zrobić tak oczywistej rzeczy jak oznaczenie spoilerów przed właściwym elementem artykułu. Wchodzę obejrzeć trailer Avengersów a tu JEB ” Pepper Potts przywdzieje zbroję na wzór stroju Iron Mana, a Loki na pewno nie powróci w nadchodzącym filmie”. Wcześniej wchodzę spojrzeć w teaser Gry o Tron a tu JEB “możliwe, iż zarówno Winterfell jak i Królewska Przystań spłoną w finałowej serii”. No kurdę! Dodam że zdarza się to u was notorycznie i to u różnych autorów. Konkurencja, nie ma z tym problemu… Wiem że klikalność podlinkowanych spoilerów się liczy, ale kompletnie nie mogę zrozumieć jak można tak nie szanować czytelników którzy mogą być fanami kinematografii. Zaczynam się autentycznie bać otwierać jakikolwiek tutejszy news z kategorii filmowej…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...