Koniec problemów z dostaniem biletów na koncert? Na Allegro kupisz wejściówki na wydarzenia muzyczne i sportowe

News/Muzyka 05.12.2018
Koniec problemów z dostaniem biletów na koncert? Na Allegro kupisz wejściówki na wydarzenia muzyczne i sportowe

Koniec problemów z dostaniem biletów na koncert? Na Allegro kupisz wejściówki na wydarzenia muzyczne i sportowe

Gdzie kupić bilet? Czy zdążę zanim sprzedadzą się te najlepsze/najtańsze? Cóż, może nie jest to odpowiedź na wszystkie wątpliwości fana wydarzeń masowych z rozrywką na pierwszym planie, ale niedługo bilety będzie można kupić na Allegro.

Allegro zawarło umowę inwestycyjną z eBilet Polska, która to spółka – jak można wywnioskować z samej nazwy – zajmuje się sprzedażą biletów. Rzecz jednak w tym, że nie chodzi tu tylko koncerty. Mowa również o wydarzeniach rozrywkowych jak Disney on Ice, Cirque du Soleil, a nawet imprezy sportowe.

Dla 17 milionów klientów odwiedzających naszą platformę co miesiąc Allegro to wygodne i bezpieczne zakupy, szeroki wybór towarów i usług, najlepsze ceny, wygodne opcje dostawy i prosty interfejs zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i w wersji mobilnej – mówi Francois Nuyts, CEO Allegro.

I tak, to rzecz z pewnością będzie korzystna dla klientów Allegro. Obok skarpet, naczyń kuchennych i innych przedmiotów codziennego użytku, klienci będą mogli zaopatrzyć się w bilety, cóż, na doświadczenia bardziej niecodzienne. A wszystko to w znanym i – w mojej opinii – dość przyjaznym interfejsie.

Allegro jako główne centrum rozrywki.

Internetowa sprzedaż biletów na imprezy rozrywkowe w Polsce jest warta ponad 700 mln zł i rośnie o około 20 proc. rocznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że dla obu podmiotów jest to szansa na wzrost sprzedaży. Natomiast dla nas, klientów, potencjalna wygoda.

Kilka tygodni temu pojawiła się informacja o drobnej zmianie na stronie głównej. Miała wyeksponować dwa narzędzia którymi serwis walczy o klientów. Po pierwsze Monety, a po drugie Allegro Smart. Ta druga to program abonamentowy umożliwiający klientom kupowanie produktów z darmową dostawą do Paczkomatów. Pisaliśmy wtedy, że wielki serwis aukcyjny musi ulepszać swoją ofertę. Na horyzoncie już rysują się bowiem kształty innych potężnych graczy – AliExpress czy Amazon.

Teksty, które musisz przeczytać:

Rafał Ziemkiewicz: lol, drukarz może odmówić druku ulotki LGBT. Również Ziemkiewicz: Allegro banuje moją książkę, zgłaszam to do prokuratury!

Stowarzyszenie „Nigdy Więcej” stworzyło listę kilkudziesięciu książkowych pozycji o zabarwieniu antysemickim i przesłało ją Allegro z rekomendacją o zablokowaniu sprzedaży. Wśród wymienionych autorów znalazł się Rafał Ziemkiewicz i szybko wysunął oskarżenia o bycie cenzurowanym. A potem sprawy potoczyły się w mocno absurdalnym kierunku.

Opinia/Książki 10.06.2020

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Koniec problemów z dostaniem biletów na koncert? Na Allegro kupisz wejściówki na wydarzenia muzyczne i sportowe”

  1. “Uwierzytelnienie obowiazuje już od dawna: narzędzia>konta>Twoje konto>właściwości>serwery: ptaszek przy “”Serwer wymaga uwierzytelnienia. To dotyczy Outlook Expres. https://pkge.net/pl/couriers/dpd-poland
    Jeżeli wchodzisz przez stronę to w “”E-mail: (lub Onet_Id)”” podajesz pełną nazwę swojego konta? Przy zakładaniu nowego konta o ile dobrze pamiętam hasło musi byc kombinacją liter i cyfr (nie mogą być tylko cyfry lub litery).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...