To jeszcze nie zwiastun nowej części Avengers, ale zapowiedź, na którą czekało równie wielu fanów superbohaterskich produkcji. Do panteonu marvelowskich herosów wkracza kolejna postać… Kapitan Marvel.

Minęło już kilka miesięcy od czasu, kiedy w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu z Brie Larson. To jej bohaterka może być kluczową siłą w walce z Thanosem w Avengers 4. Ale skoro tak, to dlaczego bije niewinne staruszki? Jak się okazuje, wcale nie takie niewinne. Wyjaśnienie przynosi świeży trailer widowiska.

Kapitan Marvel – zwiastun:

Film został osadzony w latach 90. i stanowi pierwszy prequel do wydarzeń znanych z budowanego do tej pory MCU. To także pierwszy film w uniwersum, w którym to główna rola przypadła kobiecie. Jest nią grana przez Larson Carol Danvers, pilot samolotów w armii Stanów Zjednoczonych z nadludzkimi mocami, która rusza w sam środek trwającej właśnie międzygalaktycznej bitwy pomiędzy dwiema rasami obcych. Jedną z nich są zmiennokształtni Skrullowie.

Na ekranie do Larson dołączy Samuel L. Jackson i Clark Gregg jako członkowie T.A.R.C.Z.Y., Nick Fury i Phil Coulson. Wspomniani aktorzy zostali potraktowani cyfrową kuracją odmładzającą, aby ich postacie pasowały wyglądem do lat 90., w których toczy się akcja filmu. Ponadto w obsadzie znaleźli się Lee Pace jako Ronan i Djimon Hounsou jako Korath ze Strażników Galaktyki. Zobaczymy także Lashanę Lynch, Gemmę Chan, Bena Mendelsohna, Jude’a Lawa, Algenisa Pereza Soto, Rune’a Temte’a i McKennę Grace. Twórcami filmu są Anna Boden i Ryan Fleck, którzy nie mieli do tej pory styczności z tak dużym projektem.

Kapitan Marvel rozgrzewką przed Avengers 4.

Już scena po napisach z widowiskowego starcia herosów z Thanosem była zapowiedzią tego, że Carol Danvers będzie graczem mogącym zmienić rozkład sił w walce z Szalonym Tytanem. Marvel wprowadza więc poświęcony jej solowy film, aby widzowie mogli zapoznać się z bohaterką, nim ta pojawi się w Avengers 4.

Kapitan Marvel wkroczy do polskich kin na Dzień kobiet, czyli 8 marca 2019 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Marvel ujawnia pierwsze szczegóły „She-Hulk”. Główną rolę zagra aktorka z „Orphan Black” i „Perry Mason”

Ostatnie dni przyniosły pierwszą poważną aktywność Marvela od czasu ogłoszenia decyzji o kolejnym przesunięciu premiery „Czarnej Wdowy”. Najpierw dowiedzieliśmy się więcej na temat serialu „WandaVision”, a teraz ujawniono tożsamość aktorki wcielającej się w rolę She-Hulk. Tatiana Maslany to aktorka, która kiedyś miała zagrać w „Łotr 1”.

Seriale 18.09.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...