Czy Lauren S. Hissrich pojawi się w Wiedźminie od Netfliksa? Tak sugeruje sama twórczyni

News/Seriale 03.12.2018
Czy Lauren S. Hissrich pojawi się w Wiedźminie od Netfliksa? Tak sugeruje sama twórczyni

Czy Lauren S. Hissrich pojawi się w Wiedźminie od Netfliksa? Tak sugeruje sama twórczyni

Atmosfera wokół serialowej adaptacji Wiedźmina się zagęszcza. Nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej dokładnej daty premiery, ale twórczyni produkcji co chwila dostarcza nowe serialowe podpowiedzi. Tym razem fani (a my razem z nimi) pytają, czy możliwe jest wiedźmińskie cameo Lauren S. Hissrich?

Lauren S. Hissrich jest niewątpliwie jednym z tych twórców, którzy czerpią radość z częstych kontaktów ze swoimi fanami. Szefowa na planie Wiedźmina często publikuje i wypowiada się za pomocą swojego konta na Twitterze. Dzięki niej fani już kilka razy poznali szczegóły dotyczące pracy na planie.

Hissrich, odkąd zaczęła pracę nad serialem, okazjonalnie publikuje delikatne podpowiedzi odnośnie do tego, co będziemy mogli zobaczyć w telewizyjnej adaptacji Wiedźmina. Jeden z jej najnowszych wpisów zawiera lekko niewyraźne zdjęcie, na którym widzimy postać rodem z serialu. Z opisu zdjęcia, a także dyskusji, która pod nim szybko rozgorzała, możemy spekulować, że jest to… cameo Lauren S. Hissrich.

Sama showrunnerka nie odkryła jednak na raz wszystkich kart i opatrzyła fotografię wyjątkowo skąpym podpisem:

Czasami męczysz się byciem za kulisami zdjęć. I wtedy – dołączasz do imprezy.

Te dwa zdania oraz niewyraźne zdjęcie wzbudziły istną burzę spekulacji. W komentarzach możemy przeczytać najróżniejsze teorie, jednak użytkownicy szybko doszli do wniosku, że Hissrich, wzorem wielu reżyserów i twórców, najprawdopodobniej pojawi się gdzieś na dalszych planach zdjęć produkcji. Jednocześnie, jak można zauważyć na zdjęciu, strój i stylizacja postaci, którą najprawdopodobniej jest twórczyni serialu, sugerują, że ma się ona wcielić w przedstawicielkę elfów. Chociaż równie dobrze może być jedną z czarodziejek.

Niestety, na ten moment właścicielka konta nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła komentarzom, które pojawiają się pod zdjęciem. Zapowiada się więc, że na ostateczne potwierdzenie będziemy musieli poczekać do premiery serialu i bacznie rozglądać się za tajemniczą postacią w szmaragdowym płaszczu.

Wiedźmin i potencjalne cameo Lauren S. Hissrich w nim mają mieć swoją premierę w 2019 roku na Netfliksie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

9 odpowiedzi na “Czy Lauren S. Hissrich pojawi się w Wiedźminie od Netfliksa? Tak sugeruje sama twórczyni”

  1. Niech spierdala za tą całą poprawnościa polityczna co wcisnela do serialu pomimo zapewnień że jej poglądy polityczne nie będą miały odzwierciedlenia w scenariuszu i doborze aktorów. Klamliwa suka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...