Kto jeszcze przetrwał? W Avengers 4 możemy zobaczyć dawno niewidzianych bohaterów

News/Film 03.12.2018
Kto jeszcze przetrwał? W Avengers 4 możemy zobaczyć dawno niewidzianych bohaterów

Kto jeszcze przetrwał? W Avengers 4 możemy zobaczyć dawno niewidzianych bohaterów

W maju do kin ma wejść kolejna część Avengerów, jednak potwierdzonych informacji o niej jest niezwykle mało. Nic więc dziwnego, że fani na całym świecie z rosnącą niecierpliwością szukają nowych wiadomości. Nowa powieść Brandona T. Snidera mogła właśnie zdradzić co nieco fabuły filmu Avengers 4.

Uwaga, potencjalne spoilery.

Avengers: Infinity War: The Cosmic Quest Volume Two: Aftermath jest powieścią pióra Brandona T. Snidera, która opowiada o czasie bezpośrednio po osławionej już apokalipsie. Poprzednie części tej książkowej serii w luźny sposób wiążą się z wielkim uniwersum filmowym. Zazwyczaj opowiadają poboczne historie. Jednak do tej pory posiadały pewne wątki narracyjne, które wiązały fabułę filmową z literacką. Na przykład część pierwsza The Cosmic Quest podążała tropem Kolekcjonera i jego brata, tworząc poboczną historię dziejącą się właściwie w tym samym czasie, co Wojna bez granic.

Jak dowiedział się portal Nerdist, w najnowszej książce będziemy mieć do czynienia z postaciami, które ostatni raz widzieliśmy na ekranach kin w 2013 roku. Głównymi bohaterami mają ponownie zostać profesor Erik Selvig, Darcy Lewis oraz… Jane Foster. Grupa naukowców ma podjąć próbę wyjaśnienia tajemniczej apokalipsy, w wyniku której z powierzchni ziemi zniknęła połowa ludzkości.

Avengers 4

Biorąc pod uwagę, że poprzednie powieści wiązały się bezpośrednio z filmami, którym towarzyszyły, warto się zastanowić, co to oznacza dla filmu Avengers 4. Po pierwsze możemy się spodziewać, że zobaczymy w filmie, a przynajmniej w jego części postapokaliptyczny obraz świata. Po drugie, czy jest również możliwe, że do swoich ról w filmie powrócą dawno niewidziani Natalie Portman, Kat Dennings i Stellan Skarsgård? Z pewnością byłoby to spore zaskoczenie, aczkolwiek wydaje się, że dla sporej grupy fanów byłoby ono czymś miłym. Niestety także i w tym przypadku pozostaje nam czekać, na jakiekolwiek definitywne odpowiedzi przynajmniej do momentu ukazania się zwiastuna lub nawet aż do maja przyszłego roku.

Avengers 4 zadebiutują na ekranach światowych kin 3 maja 2019 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...