Wraz z Star Wars Galaxy of Adventures twórcy jednej z najbardziej znanych marek medialnych na świecie powracają do swoich korzeni. Nowy serial będzie animacją opowiadającą o najbardziej znanych momentach i postaciach sagi Gwiezdnych wojen.

Pierwszy film z serii Gwiezdnych wojen ukazał się już ponad 40 lat temu. Od tego czasu powstał szereg kolejnych filmów, rozszerzenia serialowe, animowane oraz niezliczona ilość dodatków, akcesoriów i innych gadżetów. Niedługo spodziewamy się zobaczyć kolejne elementy wpasowujące się w kolorową mozaikę Gwiezdnych Wojen. Wśród nich znalazły się między innymi serial The Mandalorian, czy też filmowa IX część sagi. Nie jest również tajemnicą, że niedawne decyzje Disneya odnośnie rozwijania całej marki mocno podzieliły środowisko fanów Star Wars. Jednak nowa animacja zapowiada się co najmniej intrygująco.

W sieci ukazał się pierwszy zwiastun Star Wars Galaxy of Adventures.

Według strony StarWars.com produkcja została stworzona z myślą o fanach, a w szczególności tych, którzy są już rodzicami i chcieliby zapoznać swoje dzieci z sagą. Animowana seria ma przedstawiać klasyczne motywy, najważniejsze momenty i ikoniczne postaci znane z sagi Gwiezdnych wojen. W odcinkach, oprócz oryginalnych dialogów, muzyki i efektów dźwiękowych okraszonych nową animacją, mają znaleźć się również elementy edukacyjne. Wszystko to z myślą o kolejnym pokoleniu najmłodszych fanów. Animowane obrazy mają ukazać się na nowej stronie Star Wars Kids, a także na specjalnym kanale na YouTube utworzonym w celu rozpowszechniania serialu.

Jak mówił James Waugh, jeden z wicedyrektorów Lucasfilm:

W Galaxy of Adventures chcieliśmy stworzyć coś, co pozwoli rodzicom pomóc swoim dzieciom w stawianiu pierwszych kroków w dużo większym uniwersum, bez względu na to, czy są  gotowi pokazać dzieciom filmy, czy po prostu szukają nowych sposobów na odkrywanie zawartości [sagi].

Pierwszych sześć epizodów ma zadebiutować na stronie oraz kanale YouTube już 30 listopada.

Kolejne epizody, pokazujące ukochanych bohaterów sagi, mają pojawić się w grudniu, natomiast regularne odcinki ukażą się w 2019 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...