Andrzejkowe promocje w Publio. Sprawdźcie, jakie książki możecie kupić taniej

News/Książki 29.11.2018
Andrzejkowe promocje w Publio. Sprawdźcie, jakie książki możecie kupić taniej

Andrzejkowe promocje w Publio. Sprawdźcie, jakie książki możecie kupić taniej

Black Friday i Cyber Monday za nami, ale okres promocji wcale się nie kończy. Nim wpadniemy w świąteczny szał, czekają nas jeszcze Andrzejki. Na tę okazję znajdziecie szereg pozycji w obniżonych cenach na Publio.pl.

Księgarnia internetowa, w której można nabyć e-booki, audiobooki i e-prasę, zorganizowała akcję promocyjną, w której znaleźć można 250 tytułów przecenionych nawet o 50 procent. Oferta już obowiązuje i zostanie tak do 2 grudnia.

Z pełną listą tytułów można się zapoznać pod poniższym linkiem. Prezentujemy kilka pozycji, na które naszym zdaniem warto zwrócić uwagę:

Co znalazło się w promocji na Publio.pl?

Mroczna Wieża I: Roland

mroczna wieża stephen king

Wydanie z nową okładką z niedawno stworzonego filmu na podstawie tej książki inaugurującej słynny 8-częściowy cykl Stephena Kinga. Rewolwerowiec Roland Deschain w nieustającej walce z Walterem O’Dimem, znanym także jako Człowiek w czerni. Bohater stara się go powstrzymać przed zburzeniem Mrocznej Wieży, która spaja światy. Podczas wędrówki musi stawić czoło opętanej kapłance: spotyka szalonych osadników, gadającego kruka, zamieszkujące podziemia mutanty oraz pochodzącego z Ziemi chłopca, Jake`a. To wydanie zawiera opowiadanie Siostrzyczki z Elurii.

Kroniki Jakuba Wędrowycza

andrzej pilipiuk Kroniki Jakuba WędrowyczaZbiór opowiadań Andrzeja Pilipiuka opisujący przygody egzorcysty amatora, bimbrownika i kłusownika Jakuba Wędrowycza. Jest to pierwszy tom cyklu książek o tej postaci. Na pograniczu polsko-ukraińskim ma opinię mądrego starca. Trudno się polowaniami i wlewaniem w siebie hektolitrów alkoholu czy to samemu, czy też podczas spotkań z kompanami w lokalnej knajpie. Wszystkie przeciwności losu skwituje z sobie właściwym tylko poczuciem humoru.

Narrenturmnarrenturm andrzej sapkowski

Andrzej Sapkowski to nie tylko Wiedźmin. Równie wartą polecenia pozycją jest jego trylogia husycka rozpoczęta przez powieść Narrenturm. Tematem powieści są przygody Reinmara z Bielawy, zwanego Reynevanem. To uczony zielarz i medyk, młodzieniec nieco naiwny, ale niezwykle sympatyczny. Akcja książki rozgrywa się na Dolnym Śląsku w roku 1425. Tłem dla powieści są wojny husyckie.

Dzieci Diuny

dzieci diuny frank herbertTrzecia część cyklu Franka Herberta, który uznawany za jedno z największych osiągnięć literatury sience fiction. W 1977 roku nominowana do nagrody Hugo za najlepszą powieść. Upłynęło dziewięć lat, odkąd oślepiony Paul Muad’Dib wyruszył samotnie na pustynię na spotkanie z Szej-huludem. W tym czasie rządy w Imperium sprawowała jego siostra Alia. Na drodze do całkowitego przejęcia władzy opętanej regentce wciąż jednak stoją prawowici następcy Paula – Leto i Ganima.

Promocja potrwa do 2 grudnia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...