Podróż TVN-u po Ameryce dobiegła końca. Kto zwyciężył w finałowym odcinku Ameryka Express?

News/TV 28.11.2018
Podróż TVN-u po Ameryce dobiegła końca. Kto zwyciężył w finałowym odcinku Ameryka Express?

Podróż TVN-u po Ameryce dobiegła końca. Kto zwyciężył w finałowym odcinku Ameryka Express?

TVN walczy o polskiego widza wszelkimi możliwymi sposobami. Ostatnie seriale wyprodukowane przez stację nie należały do najlepszych, ale za to nowe-stare show Ameryka Express przyciągało przed telewizory gromady widzów. Dzisiaj wyemitowany został finał produkcji, podczas którego poznaliśmy zwycięzców.

Ameryka Express to nowa wersja obecnego wcześniej na TVN-ie reality show Azja Express. Zgodnie z nazwą uczestnicy zostali wysłani na teren Ameryki Południowej, gdzie musieli odnaleźć się w trudnych warunkach i na nieznanym terenie. Sytuacji nie ułatwiał znacznie ograniczony budżet i szalone wyzwania stawiane przed nimi przez prowadzącą program Agnieszkę Woźniak-Starak.

Do programu zgłosiło się osiem par, w tym Zygmunt i Filip Chajzerowie, Tomasz Karolak z przyjacielem Jakubem Urbańskim, Lara Gessler i Piotr Sałata, Magda Steczkowska i Katarzyna Meller.

Do finałowego odcinka przeszły trzy pary: Aleksandra Domańska i Dawid Domański, Maciej Musiałowski z Anną Małysą, a także Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers.

Ameryka Express finał – kto wygrał?

Finałowy odcinek został wyemitowany o 21:30 na antenie TVN-u. Ostatecznie okazało się, że zwycięzcami pierwszej edycji Ameryka Express zostali Ola i Dawid Domańscy. Przeczuwaliśmy, że to się może tak skończyć.

Produkcja wywołała wiele kontrowersji i niezbyt przychylnych komentarzy. Była też oskarżana o seksizm, pokazywanie obcych kultur w krzywdzący sposób oraz ustawienie wyników. Niedawny finał programu Top Model wywołał niepokój wśród widzów sztuczną reakcją zwyciężczyni i pomyłkami wśród prowadzących. Niektórzy komentatorzy sugerowali, że nazwisko zwycięzcy mogło być z góry przygotowane. Tym bardziej, że strona programu w Wikipedii ogłosiła wygraną jeszcze przed publikacją ostatniego odcinka.

To samo zdarzyło się także teraz przed finałem Ameryki Express. W tabelce przedstawiającej miejsca zostało zaznaczone, że program wygrało rodzeństwo Domańskich. Po pewnym czasie kolejność miejsc ostatniej trójki została wykasowana z wpisu na Wikipedii. Fani produkcji nie byli więc pewni, czy chodziło o głupi kawał czy kolejne ustawienie wyników.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

2 odpowiedzi na “Podróż TVN-u po Ameryce dobiegła końca. Kto zwyciężył w finałowym odcinku Ameryka Express?”

  1. Wait, przecież AE było nagrane wcześniej, więc wyciek zwycięzców to nie to samo co ustawienie wyników. Chociaż nie mówię, ze tak nie było – po nich można się wszystkiego spodziewać… Co do wygranych – wygrała ta, która w każdym odcinku miała dość i już chciała odchodzić xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...