Szukasz prezentu na mikołajki? W Biedronce kupisz płyty winylowe

Artykuł/Muzyka 26.11.2018
Szukasz prezentu na mikołajki? W Biedronce kupisz płyty winylowe

Szukasz prezentu na mikołajki? W Biedronce kupisz płyty winylowe

Od dzisiaj w Biedronce możecie zaopatrzyć się w płyty winylowe. To dobra wiadomość, jeśli jeszcze nie macie prezentu na gwiazdkę dla miłośnika  muzyki.

Promocja co prawda nosi nazwę Płyty winylowe na gwiazdkę, ale przygotowana przez Biedronkę oferta bliżej jest mikołajków, więc jeśli tylko w waszym domu znajduje się fan czarnych płyt, to powinniście przynajmniej przyjrzeć się ofercie dyskontu.

Winyle w Biedronce – co warto kupić?

Dire Straits – Love Over Gold

winyle w biedronce

Fani Marka Knopflera powinni zacierać ręce. Czwarty album grupy Dire Straits to ponad 40 minut niesamowitych kompozycji i świetnych tekstów. To na tej płycie znajdziemy imponujący kawałek Telegraph Road. Jest jeszcze jeden powód, aby zakupić tę płytę, lider grupy za kilka miesięcy zagra w Polsce, więc to dobra okazja, żeby przed koncertem odświeżyć sobie jego największe osiągnięcia.

Deep Purple – Perfect Strangers

To jedenasty studyjny album brytyjskiej grupy. Chociaż zebrał mieszane recenzje, to trudno zaprzeczyć, że wiele utworów, które możemy na nim znaleźć, jest znanych i popularnych nawet dzisiaj. To również płyta, której poszczególne kawałki często grane są na koncertach. Znajdziecie tam między innymi tytułowe Perfect Strangers, A Gypsy’s Kiss czy Knocking at Your Back Door.

Imagine Dragons – Evolve

Wyjątkowo popularna grupa, której najgłośniejsze utwory mogliście usłyszeć… niemal wszędzie. Jeśli jeszcze nie macie dość, to płyta Evolve również będzie dostępna w Biedronce. Imagine Dragons mają na swoim koncie wiele nagód, m. in. 3 American Music Awards, kilka Billboard Music Awards, Grammy i MTV Video Music Award.

Nirvana – Nevermind

winyle w biedronce

Drugi studyjny album Nirvany. Płyta została umieszczona na 17. Miejscu w rankingu 500 najlepszych albumów muzycznych wszech czasów. To album, który najmocniej rozświetla kawałek, który zna prawie każdy, kto nie spędził ostatnich 30 lat w piwnicy. Jeśli chcieliście usłyszeć Smells Like Teen Spirit, Come as You Are czy In Bloom z czarnej płyty, to pojawia się niezła okazja.

A co poza tym?

W ofercie znajdziemy także m.in. płyty Marlina Mansona, Red Hot Chili Peppers, Erika Claptona, Guns N’ Roses i kilka innych. Pełną ofertę Biedronki znajdziecie tutaj.

Ile to kosztuje?

Za każdą z płyt zapłacimy 49,99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja zaczyna się dziś, 26 listopada i potrwa do 8 grudnia 2018 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...