Finał kolejnego sezonu Top Model już dziś. Co zobaczymy w ostatnim odcinku?

News/TV 26.11.2018
Finał kolejnego sezonu Top Model już dziś. Co zobaczymy w ostatnim odcinku?

Finał kolejnego sezonu Top Model już dziś. Co zobaczymy w ostatnim odcinku?

Już dzisiaj zobaczymy finał Top Model 7, kolejnej odsłony jednego z długofalowych hitów stacji TVN. Kto okaże się zwycięzcą tej edycji i jakie atrakcje przygotowała dla nas stacji z okazji ostatniego odcinka serii?

Reality show produkowane na zlecenie TVN-u to jednocześnie jeden z największych hitów stacji. Do tej pory wyłoniono sześcioro zwycięzców przez cały czas emisji programu, a dzisiaj dowiemy się, kto dołączy jako siódmy do tego grona.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Wbijajcie na naszego Facebooka! Rozmowa live z naszymi finalistami! 🔥🎥😁 #topmodel7

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn)

W finałowej trójce uczestników znajdują się Kasia Szklarczyk, Hubert Gromadzki oraz Ania Markowska. Pewne jest, że w ostatnim odcinku tej serii nie obędzie się bez wielkich emocji. Uczestnicy wezmą udział w trzech pokazach topowych, polskich projektantów: Roberta Kupisza, Dawida Wolińskiego oraz marki Paprocki i Brzozowski. Całość uświetniać będą występy polskich artystów. Na scenie pojawią się: Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Smolik & Kev Fox.

Co prawda nie wiadomo jeszcze, czy powstanie ósma odsłona polskiej edycji Top Model, ale patrząc na niesłabnące zainteresowanie wokół produkcji, można przypuszczać, że istnieje na to duża szansa.

Finał Top Model 7 będziecie mogli obejrzeć już dzisiaj na antenie TVN-u o 21:30. Odcinek będzie również dostępny na platformie player.pl.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...