Przygotujcie się na najstraszniejszy wieczór listopada. Film To obejrzycie już dziś w HBO i HBO GO

News/Film 25.11.2018
Przygotujcie się na najstraszniejszy wieczór listopada. Film To obejrzycie już dziś w HBO i HBO GO

Przygotujcie się na najstraszniejszy wieczór listopada. Film To obejrzycie już dziś w HBO i HBO GO

Stephen King to prawdziwy Mistrz grozy, również w kinie. Ostatnią z fantastycznych filmowych adaptacji prozy Kinga był film To z 2017 roku. Produkcja zdobyła uznanie fanów, krytyków i zarobiła ogromne pieniądze. Już dzisiaj będzie można zobaczyć To w HBO i HBO GO.

Mało kto spodziewał się, że jednym z największych kinowych hitów będzie horror o morderczym klaunie i grupie zwanej Klubem Frajerów. Film To okazał się jednak lepszy niż pierwotnie zakładano. Nie tylko jeśli chodzi o zainteresowanie widzów (choć wyniki finansowe wielokrotnie przewyższyły wcześniejsze przewidywania), ale także przyjęcie przez krytykę. It było najzwyczajniej w świecie bardzo dobrym horrorem. Twórcy produkcji nie ograniczyli się tylko do nadużywanych w ostatnich latach jump scare‘ów, zamiast tego udało im się stworzyć atmosferę pierwotnej grozy, której symbolem jest klaun Pennywise.

Sukces produkcji był tak wielki, że od razu zapowiedziano drugą część. It: Chapter Two opowie o ponownym spotkaniu dorosłych bohaterów i ich finalnym pojedynku z Pennywisem. Fani powieści Kinga wiedzą, że tym razem potwór użyje jeszcze bardziej krwawych metod niż podczas pierwszego spotkania z Klubem Frajerów. Nie wiadomo jednak, jak bardzo wierną adaptacją będzie It: Chapter Two (część wątków zapewne zostanie pominięta, podobnie jak w pierwszym filmie).

Na szczęście twórcy z wielką chęcią dzielą się z fanami informacjami o drugiej części. Dzięki materiałom zza kulis dowiedzieliśmy się już choćby, że tytułowy potwór znajdzie nowe sposoby na straszenie postaci, a za jeden z celów obierze sobie Richie’ego Toziera. W produkcji pojawi się iście gwiazdorska obsada z Jessiką Chastain, Jamesem McAvoyem, Billem Haderem, Andym Beanem, Billem Skarsgardem oraz Xavierem Dolanem na czele.

Film To – gdzie obejrzeć?

Druga część horroru trafi do kin we wrześniu 2019 roku. W oczekiwaniu na premierę produkcji warto przypomnieć sobie pierwszą odsłonę. Już dzisiejszego wieczoru obejrzycie To w HBO. Stacja pokaże produkcję o godzinie 20:10. Retransmisja będzie dostępna kolejnego dnia, w poniedziałek o 17:00. Posiadacze konta w HBO GO także będą mogli zobaczyć film w reżyserii Andresa Muschiettiego. Film To trafi do biblioteki serwisu w niedzielę rano.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

90 odpowiedzi na “Przygotujcie się na najstraszniejszy wieczór listopada. Film To obejrzycie już dziś w HBO i HBO GO”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...