Mało kto wierzył w sukces pierwszej części filmu Lego: Przygoda. Jednak dużo mniej osób wyszło niezadowolonych z kina. Nowy zwiastun The LEGO Movie 2: The Second Part, sequela filmu z 2014 roku, przypomina nam o zbliżającej się premierze i pokazuje, że druga część może dorównać pierwszej.

Film Lego: Przygoda okazał się jednym z ogromnych, pozytywnych zaskoczeń 2014 roku. Widzowie pokochali przygody ludzików zbudowanych z najpopularniejszych na świecie klocków. Nic więc dziwnego, że twórcy zdecydowali się na stworzenie drugiej części przygody. Zresztą sama fabuła pierwszej części to umożliwiła.

W nowym zwiastunie widzimy jeszcze więcej akcji, humoru i dobrze znanych postaci, które pojawiały się już w uniwersum Lego.

W drugiej części ponownie spotykamy się z Emmetem Brickowskim i Lucy, którzy zmuszeni są żyć w postapokaliptycznym świecie, po najeździe klocków Duplo. W wyniku nieprzewidzianych wypadków Lucy zostaje porwana, Emmet zaś rozpoczyna poszukiwania swojej towarzyszki. W tym zadaniu pomoże mu między innymi nowa postać – Rex Dangervest.

W anglojęzycznej wersji filmu głosów użyczy większość aktorów znanych z pierwszej części. Chriss Pratt powróci do roli Emmeta Brickowskiego. Aktor w tej części użycza także głosu postaci Rexa Dangervesta. W roli Lucy ponownie usłyszymy Elizabeth Banks. Fenomenalnego Batmana z klocków będzie dubbingował Will Arnett. Oprócz tego w The LEGO Movie 2: The Second Part usłyszymy między innymi Alison Brie, Charlie Day, Margot Robbie, Channinga Tatuma, Jonaha Hilla, Nicka Offermana oraz Stephanie Beatriz (Brooklyn 9-9), która swojego głosu użyczyła czarnemu charakterowi tej części, to jest Sweet Mayhem. Za reżyserię obrazu odpowiedzialni są Mike Mitchell oraz Tisha Gum.

The LEGO Movie 2: The Second Part zadebiutuje na ekranach światowych kin już 8 lutego 2019 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...