Kariera Joela Kinnamana eksplodowała w ostatnich kilku latach. Aktor znany z Legionu samobójców i Altered Carbon pojawi się wkrótce w kinach na całym świecie. Zwiastun The Informer pokazuje, jak bohater Kinnamana dostaje groźną misję inwigilowania polskiej mafii.

Joel Kinnaman pierwszy raz przebił się do szerszej świadomości odbiorców dzięki serialowi The Killing. Jego dwie pierwsze duże przygody z amerykańskimi blockbusterami skończyły się jednak ogromnym fiaskiem. Zarówno remake Robocopa, jak i Legion samobójców okazały się nieudanymi próbami rozpoczęcia filmowego uniwersum. Kto mógłby się spodziewać po tych rolach Kinnamana, że aktor coraz chętniej będzie zatrudniany w Stanach Zjednoczonych?

Wyraźnie widać jednak, że pochodzący ze Szwecji Kinnaman zdecydowanie lepiej czuje się w formule serialu. Na początku 2018 roku pojawił się w serialu Netfliksa – Altered Carbon, a wkrótce będzie można go zobaczyć także w nowej produkcji Amazon Studios u boku Joanny Kulig. Okazuje się, że Kinnaman polubił występowanie u boku polskich aktorów. Skąd ten wniosek? W obsadzie jego najnowszego filmu pt. The Informer pojawi się kilkoro artystów z Polski.

The Informer zwiastun – kiedy premiera?

Pete Koslow, bohater grany przez Kinnamana, to były członek Służb Specjalnych, który zszedł na drogę przestępczości. Dostaje jednak drugą szansę i zaczyna pracować dla FBI. Dostaje zadanie zinfiltrowania najgroźniejszej mafii działającej w Nowym Yorku – mafii polskiej. Nieszczęśliwy zbieg okoliczności sprawia jednak, że w obecności Koslowa zabity zostaje funkcjonariusz policji. Na żądanie szefa mafii mężczyzna łamie warunki zwolnienia i trafia z powrotem do więzienia. Agenci FBI uważają to za doskonałą okazję, by rozbić wszystkie operacje mafii. Ale plan szybko zaczyna rozmijać się z rzeczywistością.

W obsadzie filmu w reżyserii Andrei Di Stefano obok Kinnamana znaleźli się m.in.: Clive Owen, Rosamund Pike, Ana de Armas i raper Common. W The Informer nie zabraknie także polskich aktorów (w większości w rolach mafijnych pomagierów): Mateusza Kościukiewicza, Mirosława Haniszewskiego i Joanny Kaczyńskiej.

The Informer trafi do światowych kin w marcu 2019 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Takeshi Kovacs powraca. Już jest pełny zwiastun 2. sezonu serialu „Altered Carbon”. Premiera jeszcze w tym miesiącu na Netfliksie

„Altered Carbon” to serial science-fiction platformy streamingowej Netflix, bazujący na twórczości Richarda Morgana „Modyfikowany węgiel”. Produkcja cieszyła się uznaniem widzów i krytyków, chwalących ją za ciekawe podejście do tematyki reinkarnacji i racząc widzów dawką wciągającej akcji. Już pod koniec lutego na platformie Netflix zobaczymy nowe odcinki. Co zdradza nam najnowszy zwiastun serialu?

Trailer/Seriale 11.02.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...