Zobaczymy jeszcze jedno cameo Stana Lee. Komiksowy twórca pojawi się w filmie Ralph Demolka w internecie

News/Film 15.11.2018
Zobaczymy jeszcze jedno cameo Stana Lee. Komiksowy twórca pojawi się w filmie Ralph Demolka w internecie

Zobaczymy jeszcze jedno cameo Stana Lee. Komiksowy twórca pojawi się w filmie Ralph Demolka w internecie

Stan Lee słynął m.in. ze swoich gościnnych występów w filmach Marvela, ale również inny tytuł Disneya raczył oddać Mistrzowi kilka chwil na ekranie. Słynny twórca komiksowy pojawi się w animacji Ralph Demolka w internecie.

Wiadomo, że Stan Lee zjawi się jeszcze w trzech nadchodzących filmach Marvela. Będą to Spider-Man Uniwersum, Kapitan Marvel i Avengers 4. Jednak 2018 rok przyniesie jego dodatkowe cameo w disneyowskim filmie.

Potwierdził to Rich Moore, jeden z reżyserów kontynuacji Ralpha Demolki, dodając jednocześnie, że sam Stan Lee nie zdążył zapoznać się z tym animowanym występem przed swoją śmiercią.

Nie widział tego. Ta scena, teraz po jego odejściu, wydaje się bardzo przejmująca, to wyjątkowa rzecz, że stał się częścią naszego filmu.

Cameo Stana Lee miało być bardziej rozbudowane, ale skrócono je.

Tak wynika z wypowiedzi kolejnego ze współreżyserów filmu dla portalu The Wrap. Phil Johnston tak mówił o pojawieniu się komiksowego Mistrza w nadchodzącej produkcji:

Przez chwilę mieliśmy w filmie coś, co nazwaliśmy Marvelizacją, kiedy ludzki awatar jest w stanie przejść przez coś, co wygląda jak wykrywacz metalu i zmienić się w postać Marvela. I w ramach tej sceny mieliśmy Stana Lee przechodzącego przez Marvelizator. Zdecydowaliśmy jednak zrezygnować z tego żartu, ale nadal chcieliśmy mieć Stana Lee w filmie, bo kochamy go z całego serca.

W przeciwieństwie do innych filmowych scen ze Stanem Lee, tym razem nie było potrzebne jego aktorstwo ani głos.

Animowany Stan jest postacią niemą. A jak wyszło to na ekranie? O tym w Polsce przekonamy się dopiero 11 stycznia, kiedy film trafi na nasze ekrany. W kontynuacji hitu z 2012 roku akcja przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Właśnie podróżując po sieci Ralph dociera do kącika Disneya, a tam oczom widzów ukaże się Stan Lee, choć także inne disneyowskie postacie, co zdradzał już zwiastun filmu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...