Od momentu premiery pierwszej części kultowej animacji o szeryfie Chudym i Buzzie Astralu minęły już 23 lata. Jednak dzieci na całym świecie wciąż bawią się zabawkami. Pixar doskonale o tym wie i właśnie wypuścił pierwszą zapowiedź Toy Story 4.

Gdy w 2014 roku studio ogłosiło rozpoczęcie prac nad czwartą częścią kultowej bajki Toy Story zdania były podzielone. Z jednej strony mogliśmy obserwować w oryginalnej trylogii pełen cykl dorastania dziecka opowiedziany z punktu widzenia jego relacji ze swoimi zabawkami. Z drugiej, chyba jednak mało kto się spodziewał, że Pixar porzuci jedną ze swoich najbardziej znanych (i dochodowych) animacji.

Cztery lata po ogłoszeniu startu prac nad czwartą częścią możemy już oficjalnie potwierdzić przybliżoną datę premiery oraz obejrzeć pierwszą zapowiedź filmu.

Opublikowana przez Disneya zapowiedź Toy Story 4 nie zdradza zbyt wiele fabuły nowej animacji. Widzimy w niej dobrze znaną paczkę bohaterów, którzy tańczą, trzymając się za ręce, w rytm piosenki Both Sides Now autorstwa Joni Mitchell w interpretacji Judy Collins. Sielska scena zostaje nagle przerwana przez nowego członka gangu zabawek, którym jest plastikowy widelec Forky. Bohater to zabawka wykonana przez Bonnie, prawdopodobnie podczas zajęć kreatywnych. Forky wydaje się przerażony spotkaniem z innymi zabawkami, krzycząc „Ja tu nie pasuję!”.

Wcześniej potwierdzono, że w najnowszej animacji zobaczymy bohaterkę, którą po raz ostatni widzieliśmy w drugiej części Toy Story. Jest nią pastereczka Bou, czyli obiekt westchnień Chudego. Możliwe więc, że Toy Story 4 będzie zawierało w sobie romantyczny wątek uwzględniający tę dwójkę bohaterów.

Reżyserem animacji jest Josh Cooley. W angielskiej wersji językowej w animowanych bohaterów wcielą się m.in. Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack, Annie Potts, Patricia Arquette, Estelle Harris, Jeff Pidgeon, Blake Clark i Kristen Schaal.

Światowa premiera Toy Story 4 zapowiedziana jest na 21 czerwca 2019 roku. Na razie nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia polskiej premiery kinowej.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...