Zbliża się wielki finał. HBO zdradziło, kiedy zadebiutuje 8. sezon Gry o tron

News/Seriale 13.11.2018
Zbliża się wielki finał. HBO zdradziło, kiedy zadebiutuje 8. sezon Gry o tron

Zbliża się wielki finał. HBO zdradziło, kiedy zadebiutuje 8. sezon Gry o tron

Finał serialu Gra o tron ma przed nami coraz mniej tajemnic. Wiemy już, kiedy zadebiutuje ostatni, ósmy sezon produkcji HBO.


Na oficjalnym fanpage’u Gry o tron pojawił się właśnie klip zwiastujący ósmy sezon kultowej produkcji HBO, a w nim takie oto słowa:

Każda bitwa. Każda zdrada. Każde ryzyko. Każda walka. Każde poświęcenie. Każda śmierć. Wszystko #ForTheThrone

Klip jest nie tylko zajawką, która ma zaostrzyć apetyty fanów czekających na ostatni sezon i finałową bitwę. Twórcy serialu ujawnili przybliżoną datę premiery ostatniego sezonu.

Gra o tron sezon 8 – premiera w kwietniu

Twórcy nie podali niestety dokładnej daty. Przekazana przez nich informacja jest potwierdzeniem wielu wcześniejszych spekulacji i domysłów, które krążyły wśród fanów serialu i prozy George’a R.R. Martina, na której opiera się produkcja HBO.

Czytaj także: Śmierć zbierze potężne żniwo. W 8. sezonie Gry o tron ma zginąć więcej postaci niż w poprzednich seriach

Finałowy sezon serialu Gra o tron składać się będzie z sześciu odcinków.

Możemy spodziewać się bardzo intensywnych epizodów. Wedle zapowiedzi, ujawnianych co jakiś czas przez obsadę serialu, w ósmym sezonie zobaczymy największą bitwę w historii Gry o tron. Twórcy mają też podobno uśmiercić więcej postaci niż w poprzednich sezonach.

Oprócz tego HBO pracuje właśnie nad serialowym prequelem Gry o tron. Do obsady produkcji dołączyła niedawno Naomi Watts.

Jeśli chcecie przypomnieć sobie poprzednie sezony serialu Gra o tron, możecie obejrzeć je na HBO GO.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

61 odpowiedzi na “Zbliża się wielki finał. HBO zdradziło, kiedy zadebiutuje 8. sezon Gry o tron”

  1. 6!? O_o Oby w takim razie trwały po 2h. Już w poprzedniej serii którą skrócono do 8 epizodów pojedyncze trwały po 1:20h. Jesli te trwałyby po 2h to byłbym i tak ukontentowany. Cholera, już się jaram O:-)

  2. Straszne ale takiego dziennikarstwa nie znoszę. Zrobiło się to ostatni strasznie modne. Widzisz nagłówek artykułu: Siedem osób zginęło potrąconych przez nastolatka. Wchodzisz w artykuł a tam : Siedem osób zginęło potrąconych przez nastolatka, tak był by finał.gdyby Robert K. Nie wychamował.
    Tu jest podobnie, “Wiemy już, kiedy zadebiutuje ostatni, ósmy sezon produkcji HBO.” A w artykule nie pada nawet przybliżona data.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...