Brytyjska czarna komedia i izraelski Harry Potter. Dziś na HBO GO debiutują dwa nowe seriale

News/Seriale 12.11.2018
Brytyjska czarna komedia i izraelski Harry Potter. Dziś na HBO GO debiutują dwa nowe seriale

Brytyjska czarna komedia i izraelski Harry Potter. Dziś na HBO GO debiutują dwa nowe seriale

Oferta HBO GO regularnie się poszerza. Tym razem serwis ma nam do zaoferowania dwa nowe seriale. Sprawdźcie czym są Sally4Ever oraz Liceum Greenhouse – Orły i Kruki.

Listopad w HBO GO to oczywiście porcja wielu filmów i seriali. W serwisie pojawiły się już takie klasyki, jak Pulp Fiction, Taksówkarz, trzy części slasherowego Krzyku, ale też Sucker Punch oraz A.I. Sztuczna inteligencja.

W kategorii serialowej mamy dziś do czynienia z dwiema nowymi propozycjami. Wśród nich nowa koprodukcja HBO i SKY oraz serial przedstawiający perypetie rodzeństwa, które po śmierci matki trafia do elitarnej szkoły z internatem.

Dwa nowe seriale w ofercie HBO GO.

Sally4Ever

Sally4 Ever to brytyjska czarna komedia, o kobiecie po trzydziestce, która kończy swój trwający dekadę związek i rozpoczyna romans z charyzmatyczną artystką. Sally wiedzie wygodne, choć mało interesujące życie, u boku Davida w domku na przedmieściach. I tak aż do dnia, w którym mężczyzna postanawia się jej oświadczyć. Ta mu odmawia i po 10 latach staje się ponownie singielką. Wkrótce zaczyna się jej romans z uwodzicielską i charyzmatyczną Emmą, artystką imającą się różnych zajęć. Życie bohaterki wywraca się do góry nogami, ład i porządek ustępują miejsca intensywności i chaosowi.

Twórczynią serialu, a jednocześnie jedną z jego gwiazd jest Julia Davis, która ma na koncie już szereg ról, m.in. w Nici widmo czy w Black Mirror. Ponadto na ekranie widzimy Catherine Shepherd oraz Aleksa MacQueena. Sally4Ever składa się z siedmiu odcinków, które będą pojawiać się na HBO GO w każdy poniedziałek. Długość epizodów oscyluje wokół 30 minut.

Pierwszy odcinek serialu już jest dostępny w HBO GO.

Liceum Greenhouse – Orły i Kruki

Po nagłej śmierci matki, brat i siostra lądują w elitarnej szkole z internatem dla uzdolnionej młodzieży o nazwie The Greenhouse. Uczniowie są tam podzieleni na dwa rywalizujące ze sobą domy, ale ostatecznie zostają zmuszeni do połączenia sił, by ocalić kraj przed katastrofą. Bohaterowie będą musieli też mierzyć się z typowymi dla ich wieku wyzwaniami jak miłość, przyjaźń, rywalizacja i zdrada. Jak obiecuje HBO, ten tytuł to coś dla fanów Harry’ego Pottera, Igrzysk śmierci oraz trylogii Niezgodna.

Liceum Greenhouse – Orły i Kruki jest izraelskim serialem, który zadebiutował w 2012 roku. Produkcja doczekała się amerykańskiej adaptacji. Ta pod tytułem Greenhouse Academy jest dostępna w serwisie Netflix. Na HBO GO można obejrzeć cały pierwszy sezon oryginalnej izraelskiej produkcji. Dostępnych jest 50 odcinków trwających po około 25 minut.

Serial jest dostępny na HBO GO od 12 listopada.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

7 odpowiedzi na “Brytyjska czarna komedia i izraelski Harry Potter. Dziś na HBO GO debiutują dwa nowe seriale”

  1. Piszcie, że lesbijski serial a nie czarna komedia. No chyba, że jedna kobieta jest czarna a druga biała. Typowy netflix jest typowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...